Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Maket Görmek

Rüyada maket görmek neye çıkar?

Rüyamda yemek yapmak amacıyla boş tencereyi ocağa koydum, o esnada tezgahın üzerinde bir maket ev gördüm ve maket evden bir arı çıktı, önümde dizlerim hizasında vızıldıyordu, sanki engellemeye çalışır gibi beni. Kış falan dedim el hareketiyle uzaklaştırmaya çalıştım ve uyandım sonra. İçinde bulunduğum ruh hali şu: bir buçuk yıldır ayrıldığımız kız arkadaşıma mesaj yazdım faceden daha görmedi okumadı. Evlenecektik, yalnız kızın annesi mezheplerimiz farklı diye kızı vermedi. Çoktandır görüşmüyoruz yalnız hala beni sevdiğini ve yalnız olduğunu biliyorum. Kız da beni seviyor 29, Erkek, Bekar, Öğretmen.

Rüyada maket görmek yorumu

Değerli okurum, Boş tencere görülmesi makbul sayılmaz ve kişinin baskı altında olduğuna işaret eder, bu yüzden zor günler geçirdiğine yorulur. Tencereye ocağa koymanız bu zorlukları aşmak için bir şeyler yapmaya başladığınızı gösterirken rüyadaki arı ise daha fazla çalışmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada maket görmek görülen maketin neye ait olduğuyla ilgili açıklanır ve o konuda kişinin sahip olma arzusu taşıdığını simgeler. Maket ev görmek rüyayı görenin ev sahibi olmak istediğini ya da evlenip yuva kurup ev kurmak istediğini ifade eder. Maket araba görmek kişinin güçlenmek ve kendi kararlarını kendisi vermek istediğini, çevresinde daha fazla itibar görmek istediğini temsil eder.

Sonuç olarak rüyanız şu anda zor günler geçiriyor olmanıza karşın maketten çıkan arı kendi çabanız, çalışkanlığınız, uyumlu karakteriniz sayesinde zenginlik ve mutluluğu yakalayacağınızı simgelemektedir. Arının vızıldaması sizin için değerli olan maddi veya manevi bir şey hakkında bir haber duyacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Maket Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Sevdiyim kadin bir ruya gordu sabah kaldiginda cok korkmus ve perisan haldaydi. Bu yuzden lutfen yorumlamanizi rica ediyorum. Simdi, ruyada bir ucurum bir kenarinda sevdiyim kadin bir kenarinda da ben varmisim, ben ona bakdikca gozlerim doluyormus. o ucurumu gecmis ve beni kucaklamis ve o an onun ben deyil bir karton maket oldugunu gormus. kenardanda birisi bakib bakib guluyormus, sen hep boyle olucan diyormus. lutven bana yardim edin cozmemde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir