Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi neye delalet eder?

Düz giriş kocaman bir evdeyim, aradan bir yol geçiyor ve karşısı deniz, insanlar hızla koşuyorlar ne oluyor diye baktığımda deniz grileşmiş, kocaman dalgalarla sahile vuruyor, önce endişe ediyorum eve gelirde camlar kırılır mı diye ama olmuyor, sonra bir bakıyorum wc de orta yaşlarda bir erkek, kocammış evin dışından arka taraflara gidiyorum, kimse yaşamıyor eski eşyalar var, tuvalet aynası önünde makyaj malzemeleri var, bir kaç tanesini alıp cebime koyuyorum, bir yandan da hırsızlık yaptığım için de korkuyorum fakat 2 kadın geliyor ve onların atılacağını söyleyince korkum geçiyor. 46, Kadın, boşanmış, masaj terapist

Rüyada makyaj malzemesi görmek yorumu

Değerli okurum, ne yazık ki rüyanız iyi mesajlar vermiyor; denizin grileşmesi, dalgalardan korkmak, eski eşyalar, makyaj malzemeleri ve hırsızlık yapmak gibi tüm olaylar negatif anlam taşır. Burada daha da önemlisi bu kadar olumsuz anlam taşıyan tüm ögelerin bir arada olması ki bu rüyanın iyi olmayan anlamını daha da güçlendirmektedir.

Rüyada makyaj malzemesi görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek iyiye yorumlanmaz. Bu tür rüyalar rüyayı gören kişinin yaşamında aldatma, kandırma durumları olduğunu ve bunlara karşı çok dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada hırsızlık yaptığını görmek rüya sahibinin yaptığı hatalı bir iş ya da davranış veya verdiğiniz yanlış bir karar yüzünden işlerinin altüst olduğuna veya olacağına delalet eder.

Rüyanızdaki bu kadar olumsuz duruma karşılık rüyanızın sonu özellikle sizin pişman olmanız ve iki kadının o makyaj malzemelerinin zaten atılacak olduğunu söylemeleri hayatınızdaki sıkıntıların büyük bir ihtimalle gereksiz ve boşa yaşanmış sıkıntılar olduğunu, bunlardan yakında kurtulacağına delalet etmektedir.

“Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda elbisemi giymişim, bir davete katılacağım ama önce makyaj yapmam gerekiyor. Elimde iki çanta dolusu makyaj malzemesi var. İstediğim makyaj malzemesini rahat bulabilmek için çantanın birini koltuğa döküyorum. Sonra geçiyorum aynanın karşısına. Aslında ortam karanlık ama ben her şeyi rahatlıkla görebiliyorum. İlk göz kalemini sürüyorum sonra maskara sürüyorum. Ruj da süreceğim ama istediğim rengini bulamıyorum bir türlü. Baya aradıktan sonra buluyorum vaktim az kaldığı için çok dikkat etmeden sürüp allık da sürüp çıkıyorum. Davette bakıyorum ki göz kalemimi güzel çekememişim düzeltip içeri dönüyorum.

Merve selam, gördüğün rüya uyanık hayatında bir yanını başkalarından saklamaya çalıştığı ifade etmektedir. Bu rüya aynı zamanda kendine güven sorunu yaşadığını anlatırken, kendini biraz daha fazla sevmek, kendini olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmek gerektiğine işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir