Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Mama Görmek

Rüyada mama görmek neye işarettir?

Rüyamda askeri bir yerdeydim ama tam olarak hatırlamıyorum o yüzden orayı atlıyorum, kucağımda bir bebek var ve bu bebek benimmiş, bir kadın geliyor ve hem bebeğe hemde bana yeşil renkte bebek maması yediriyor, bebek mamayı yemek istemiyor, sonra bir evin içine giriyoruz bebeğe patates yedireceğimi söylüyorum seviniyor, sonra birbirimize sarılıyoruz onu öpüyorum.

Sonra mutfak gibi bir yerdeyiz mavi bir boya var, birde kara bir kedi var (sanırım rüyamda bebeğim kara bir kedi oluyor) ondan sonra ben hayal gibi bir şey görüyorum kedi mavi boyaya atlayıp her yeri mavi yapıyor, sonra hayalden tekrar normale dönüyorum kara kediyi odadan çıkartıyorum ama odada yalnız değilim 3 kişi filan daha var elektrikli süpürgeyle odayı süpürüyorum sonra uyandım. Rüyamın öncesi de var ama ben hatırlamıyorum. Rüyamın ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.
koredelisi, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Rüyada mama görmek tabiri

Gördüğünüz rüyadaki unsurlar birbiri ile tamamen uyumsuz, bu durum gerçek hayatınızda iç dünyanızın alt üst olduğu bir dönem geçirmekte olduğunuzu gösterir. Bu dönemde doğru ile yanlışı, iyi ile kötüyü ayırt etmekte zorlanıyorsunuz ve zihniniz çok karışık. Bu gibi durumlarda buna sebep olan faktörü tespit edip, ona göre tedbir almak gerekmektedir.

Rüyada mama görmek genel anlamda gerçek yaşamda ihtiyaçlar konusunda mesajlar verir ve mama almak, mama vermek, mama beslemek mamanın çeşidine göre farklı anlam taşır.

Rüyada mama hakkında diğer yorumlar

Rüyada bebek maması görmek gerçek hayatınızda yakınınız birisinin size çok ihtiyaç duyduğunu gösterir. Eğer bir bebek sahibi iseniz size çok gereksinim duyan bu kişi sizin bebeğiniz olup, ona daha fazla zaman ayırmak gerektiğini işaret eder. Bebeğe mama yedirmek zaten bildiğiniz bir şeyi yeniden öğrenmek zorunda olduğunuzu gösterir. Rüyada mama aldığını görmek rüya sahibinin kendisi ya da çok yakınındaki birilerinin karşılanmamış bir ihtiyacını temin etmek için adım attığını / atacağını gösterir.

Rüyada kedi maması görmek rüyayı gören kişinin içinizdeki var olan vahşi yönünü temsil eder. İçinizdeki hayvansı duygular ve ilkel düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada köpek maması görmek bir takım konulardaki becerilerindeki gelişiminizi gösterir. Bunun zaman içinde ve çabalarınızda başaracağınızı ifade eder.

“Rüyada Mama Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ilginç bir rüyamı sizlerle paylaşmak istiyorum. Rüyamda evdeyiz. Çok zayıf, sürekli ağlayan ve aç kaldığı için saldırganlaşan bir bebek yatakta yatıyordu. Bu bebeğin kardeşimin olduğunu zannediyorum ama bebeğin annesi normalde tanımadığım biriydi yani kardeşim değildi. Bebeği susturmak için sürekli kucağıma aldım, o kadar zayıftı ki şunu düşündüm: bu bebek normal bebekler gibi değil, onlar pamuk gibi yumuşacık olur, bu ise kemikleri batan ve elime gelen bir bebek. Daha sonra bebeği kucağıma aldığımda ani bir hareketle sırtıma dişlerini geçirdi ve ısırmaya başladı, bırakmıyordu. Ben çekmeye çalıştıkça o ısırmaya devam ediyordu. Zor bir şekilde kurtulup bebeği yatağa koydum. Her kucağıma aldığımda aynı ısırma davranışını sırtımda ya da göğsümde gösteriyordu. Ben bebeğin açlıktan bu halde olduğunu düşündüm ve anneme dedim ki; bu bebeği neden aç bıraktınız, açlıktan böyle ısırıyor. Annem de cevap olarak dedi ki; demek ki kardeşini de bu yüzden böyle ısırıyordu.
Daha sonra ben bebeğe mama hazırladım. Bebek yatıyordu, ben mamasını tam yedirecekken bebek mamayı yemek yerine birden zıplayarak yine sırtıma ısırmak için saldırdı, adeta kene gibi yapışıyordu. Daha sonra bebeği emzirmesi için annesine verdim. O sırada bebek annesinin göğüs ucunu ısırarak kopardı. Ben bunu görünce çok endişelendim ve korktum. Anneme dedim ki: anne bebek göğüs ucunu kopardı ne yapacağız? Annem de cevap olarak dedi ki: endişelenme yerine dikilir. Rüyam bu şekilde bitti. Bu rüya beni çok etkisi altında bıraktı. Rica etsem yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim. Yağmur, 28 yaş, Bekar, Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir