Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Manda Sütü Görmek

Rüyada manda sütü neye işarettir?

Rüyada manda sütü görmekRüyamda köyümüzdeyim, sanırım tatil için gitmişiz. Uzaktan akraba bir yakınımız bize kovayla taze manda sütü getirmiş ve ben manda sütü mayalıyordum annemde yiyordu. Bu ne manaya geliyor?

Rüyada manda sütü görmek tabiri

Sevgili Şirin, Rüyanız hakkında daha fazla detay vermelisiniz. Yaşınız, işiniz gibi. Ayrıca bu sütü ne için mayaladığınız da önemli. Yoğurt yapmak için mi? peynir ya da başka bir şey?

Rüyada manda sütü görmek yaşamınız boyunca hep tedbirli davranacağınızı ve bunun yararını sürekli göreceğinizi işaret eder. Manda sütü içmek, manda sütü içtiğini görmek duygusal yönden allak bullak olduğunuzu yani iyice içinden çıkılmaz bir hale geldiğinizi belirtir ve derdinizi, meramınızı nasıl dile getireceğini bilemez halde olduğunuzu simgeler.

Rüyada yoğurt mayalamak, yoğurt çalmak, yoğurt yapmak zenginlik, mutluluk, uzun ömür konularında arayış içinde olduğunuzu, her ne kadar kimi aksaklıklar, sorunlar yaşasanız da sonunda aradığınıza kavuşacağınızı simgeler. Yoğurt çalmak: kimi yörelerimizde yoğurt mayalama işlemine verilen ve sık kullanılan bir terimdir. Hırsızlık yapmak anlamında değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir