Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Mandal Görmek

Rüyada mandal görmek ne manaya gelir?

Rüyada mandal görmek Rüyamda gömleğimin üzerinde simetrik bir şekilde 2 adet kırmızı leke gördüm. Anneme sordum “bunlar nasıl oldu”, annemde çok şaşırarak “yeni mandal almıştım, demek ki onların boyası çıkmış” dedi.

Ben anneme “anne, olur mu öyle şey” dedim, annemde avucunda renk renk yeni aldığı mandalları gösterdi. Gerisini hatırlamıyorum. Bunun anlamı ne demektir. Teşekkürler, Uğur.

Rüyada mandal görmek nasıl yorumlanır?

Uğur merhaba. Rüyada mandal görmek, iki, ikili, birlik ya da karşıtlık simgesidir. Bu olumlu yönde biriyle işbirliği yapacağınızı ya da birisiyle çatışacağınızı gösterir. Mandal kullanmak, mandalla çamaşır asmak, evinizle ilgili bir sorundan uzaklaşmayı temsil eder. Kırık mandal görmek iyi bir arkadaşınız ile büyük bir ihtilaf yaşayacağınız anlamına gelir.

Masa örtüsünü masaya tutturmaya yarayan mandala benzer tutacak da aynı şekilde yorumlanır.

“Rüyada Mandal Görmek” için bir yanıt

Merhaba,
Rüyamda gerçek hayatta haz etmediğim sınıf arkadaşım bir kızı gördüm. Kız çok sevimsiz ve kıskanç olduğu için ondan uzak duruyorum. Nedense rüyama girdi ve çantasında bir dolu mandal getirmiş. “Ne yapacaksın bunları diyorum”, “el işi ödevinde kullanacağım diyor” bunun manası var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir