Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Maneviyatı Güçlü Bir Kadın Görmek

Rüyada maneviyatı güçlü bir kadın görmek nedir?

Merhabalar, Rüyamda çocukken tanıdığım, maneviyatı güçlü olan bir kadını görüyorum. Orta yaşlı, başında bembeyaz başörtüsü var ve yüzünde öyle bir nur var ki yüzüne baktıkça bakasım geliyor. Rüyamdaki halinde yüzü çok güzeldi.

Eski evimizin bahçesindeyim. Ailemden bir kaç kişi ile oturuyoruz. O sırada bu kadın koşarak yanıma geliyor ve telaşla bana: “Neredesin sen?” diyor. Beni çok aramış ve ulaşamamış gibi ve sanki bir anda beni gördüğüne mutlu da oluyor. Sonra bana nefes nefese kalmış bir şekilde diyor ki:
“İsa Peygamber haber gönderdi. 3 kere yanına gelmiş senin. Ancak tam sana yaklaştığında üç gelmesinde de bayılmış, önüne yığılmış. Bir türlü konuşamamış seninle. Sen bir günah mı işledin de yanına her geldiğinde bayılıyor.” diyor bana. Çok düşünüyorum günah mı işledim diye. “Yok, aklıma gelmiyor, işlemedim” diyorum.

Bir sebep, bir engelden dolayı İsa Peygamberimizle görüşemiyorum. Çünkü; O yanıma her geldiğinde bayılıyormuş. Bunun sebebini O kadınla düşünüyoruz, bulamıyoruz. En son olarak işlediğim bir günahımdan dolayı mı diye düşünüyoruz. Ama o da değilmiş. Gerçekten Rüyamdaki İsa Peygamberimizin ayaklarımın önünde bayılmış o halinin tesiri altında kaldım. Allah Hayırlara çıkarsın İnşaAllah. Ehemmiyet verici yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkür ediyorum. Gönderen Seher. Rüyanın unsurları: nurlu yüz, İsa Peygamber, Hazreti İsa, bayılmak

Rüyada maneviyatı güçlü bir kadın görmek tabiri

Seher Merhaba,

Yine oldukça ağır ve derin manaları olan bir rüya görmüşsün ve gönderdiğin için çok teşekkür ediyorum. Böyle ağır rüyaları bekletip, kendimi hazır hissettiğimde cevaplıyorum.

Rüyandaki “Orta yaşlı, başında bembeyaz başörtüsü var ve yüzünde öyle bir nur var ki yüzüne baktıkça bakasım geliyor” geliyor dediğin bayan senin gerçek yaşamda doğru yolda olduğunu ve yolunun aydınlık olacağını göstermektedir. Ciddi bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevki, ün, mutluluk dolu günlerin seni beklediğini göstermektedir.

Ancak, Bayanın anlattıkları şeyler çok ağır konular olup, belkide benim anlayamacağım, anlatamayacağım şeyleri işaret ediyor olabilir. Kişisel olarak sadece şunu söyleyebilirim : yukarıda sıralanan güzelliklere erişmen için hayatında önemli bir şey, bir durum, bir konu kalmış, onu halletmen gerekli ve bunun ne olduğunu ancak sen bilebilir, tahmin edebilirsin.

Not: bir ağabeyin olarak sadece bir tahminde bulunmak istiyorum. Geçmişte ( çocukluk veya ilk gençlikte de olmuş olabilir ) önemli bir konuda isyan ettiysen ( sevdiğin birini kaybetmek, olmasını çok çok istediğin ancak sahip olamadığın bir şey gibi ). Bundan vazgeçip, tövbe etmende yarar olabilir.

Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerini ekler misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir