Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mangal Görmek

Rüyada mangal görmek neye işaret eder?

Merhaba rüyamda akrabam olan tüm ölüleri gördüm, hiçbiri ölmemiş ve genç halleriydi. İçimden öldüklerini biliyorum ama onlarla beraber olmanın tadını çıkarıyorum. Rahmetli amcam bulunduğumuz yere gelmeden yolda et ısmarlamış hepimizin mangal sevdiğini bildiğim için her aileye 1 kilo ver dedim diyor, hepsi mutlu ve gençti.

Bende zaten akrabama düşkünüm ve hepsini çok severim. Yorumlarsanız sevinirim, hepsi benim için çok başka, amcam, babaannem, babamın yengesi, yengem.

Rüyada mangal görmek neye yorumlanır?

Ölmüş yakınlarını diri görmek konusunda detaylı bilgiyi rüyada ölü görmek sayfasında inceleyiniz.

Rüyada mangal görmek sıkıntılı günlerin bitmesi, işlerin yoluna girmesi ve maddi sıkıntıların sona ermesi olarak yorumlanır. Mangal yapmak, mangal yakmak veya mangal kömürü yaktığını görmek karlı bir işe başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada mangal görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyalara yorum yaparken olumlu düşünmelisiniz.

“Rüyada Mangal Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda 46 gün önce kaybettiğim babamı gördüm. Ders çalışırken sabah 9 saatlerinde uyuyakalmıştım. Babamı görmeden önce bir yerde bayılmıştım, bayılmanın nedeni babamın öldüğüne üzülmem olduğunu düşünüyordum. Sonra annemler geldi kalktım tam gidiyorduk yeşil bir evin önünde babam ( rüyamda evi ilk defa gördüm bunu da biliyorum ama bizim olduğunu düşünüyorum ) bahçeden mangal kokuları geliyor babama “yine mi sucuk yapıyorsun” diyorum ( babam çok fazla severdi ) oda karnını ovalayarak “çok canım çekti” diyor, gülüyor, bende gülüyorum, babama sımsıkı sarılıyorum, rüyamda öldüğünü hatırlıyorum, o an daha sıkı sarılıyorum, öpüyorum gerçek olsun istiyorum, onu ne kadar özlediğimi hissediyorum babam “ne oluyor” diyor ben ağlıyorum sanırım başka nedenler söyleyip daha sıkı sarılıyorum. Merak ettiğim şey babam orada iyi mi?
19, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu ama endişeli

Sevgili Bilge, Öncelikle rahmetli babana Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Sevdiği insanları kaybeden kişiler onları sık sık rüyalarında görürler, bu rüyalar mesaj vermekten çok kaybetmenin acısını yansıtırlar ve yorumlanmazlar. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve mesaj vermeye başlarlar.
Ancak senin gördüğün rüya, bu kadar taze acıya karşılık oldukça anlamlı. Dikkat edilirse tüm unsurlar pozitif ve inşallah sevgili babanın iyi olduğuna işarettir. Onun daima senin yanında olduğuna inanmanı istiyorum ve ona layık bir evlat olarak dualarını eksik etmemeni tavsiye ediyorum Hoşça kal.

Merhaba, ben evliyim bir kizim var su an calismiyorum. Ruyamda esim eve gelirken siyah et dolu olduğunu sandigim bir posetle geliyor, israrla mangal yapmasini istiyorum daha sonra ogreniyorum ki posetlerin icinde iki tane yilan varmis, ben birinin agzimdaki et parcalarini cikarmaya calisirken dondugumde diger yilani yatagimda goruyorum, saldirmaya calisiyor ama canim yanmiyor, kizimda kucagimda o sirada ve odada cok az isik var cok korkuyorum bagiriyorum. Yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir