Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Mangal Yapmak

Rüyada mangal yapmak nedir?

Hocam selamün aleyküm. ben rüyamı iki kısım olarak gördüm. Birincisi anlam veremediğim bir yerdeyim yanımda babam ve akrabadan biri var (erkek), derken mangal yakılırmış, bunlar mangal yapmayı beceremezler ve akraba “o işi bu daha iyi yapar” diye bana bırakırlar ve bende mangalın başına otururum. Mangalda tavuk eti ve mantar var imiş. Sonrasında bir okul gibi bir yerde olurum. Gerçekte öğretmen olan arkadaşımın yanındaymışım ve müdürü arkadaşımı okulda eli ayağı olarak görür, iş bitirici iyi bir memur olarak görür ve gıyabında onu över. Bu arada gerçekte bende memurum.

Rüyamın ikinci kısmında ise, köye bir ev yapmışız. Ev hazır yapılmış olur ancak biz yapmışızdır evi. Evin içi gayet geniş, duvarlar alçı çekilmiş beyaz badanalı ve nezihtir. İçini döşemeye uğraşırız. Evi yapışta az da olsa amcamlar bize yardım etmiş. Ancak ev sanki uçurum gibi yüksek bir Yar’a yakın olur, ancak uçurumu hiçbir şekilde görmem, sadece hissederim. Sonra evin çatısı olmazmış ve “bu eve hemen bir çatı yapalım” derim. Ancak o evde rüya bitene kadar çok huzur bulmuşum. Rüyam kısaca böyle, yanıtlarsanız sevinirim.

Rüyada mangal yapmak tabiri

Rüyada mangal görmeniz, sıkıntılı günlerin bitmesi, işlerin yoluna girmesi ve maddi sıkıntıların sona ermesi olarak yorumlanır.
Rüyada mangal yapmak, mangal yakmak veya mangal kömürü yaktığını görmek karlı bir işe başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.
Okulda olmak, Rüyada okulda olduğunu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder.

Rüyada ev görmek, genellikle hayırlıdır, iyi gelişmeleri haber verir. Bu konuda geniş bilgiyi ev rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mangal Yapmak” için 2 yanıt

Rüyada mangal yaptığını görmek
Merhaba, ben 18 yaşında bekarım ve öğrenciyim, beni çok etkileyen bir rüya gördüm yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyamda köylük bir yerdeydim, halamlar amcamlarla hep beraber mangal yapıyoruz, yolda sonra bir köpek geldi bizim sofraya girdi uzaklaştırıp yemek verdik fakat tekrar geldi daha sonra gözüm bir yere takıldı ve tesettürlü bir kadın köyün her yerinden bazı insanları çağırıp götürdü. Annemi de çağırdı ve annem hamile rüyamda da hamileydi her neyse annemin önünde giden bir Adam vardı ve bayıldı anneme bir şey olacak korkumla avazım çıktığı kadar anne diye bağırdım meğer sıra bendeymiş kadın bana yanaştı ve onları takip et dedi ama önümde sadece genç bir kız vardı onunla yürüdük bir teyze karşıladı bizi eski bir evin avlusuna gittik teyzeye soru sordum burası neresi neden buradayız dedim burası kul Hakkı için bekleyenlerin yeri dedi büyük kapılı bir odaya giriyorlardı buradan hesaplaşıp çıkanlar cennete mi gidiyor dedim evet dedi tam o sırada biri sağ omzumdan ısırdı bir amca ben yanındayım korkma dedi sonra uyandım yorumlarsanız çok sevinirim kolay gelsin.

İrem merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bir değişimin arefesinde olduğunu ve bu yeni dönemde manevi bakımdan büyük bir zenginliğin seni beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir