Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Manikür Görmek

Rüyada manikür görmek ne demektir?

Eşimle şu anda ayrıyız, yarı yaşında birine aşık oldu. Resmen boşanmadık henüz, dava günü bekliyoruz. Sabah namazından sonra rüyamda başka bir evde imişiz, eşim geliyor diğer ilişkisi bitmiş benim yanıma geliyor. Yanımda olayları bilen çok yakın iki bayan arkadaşım var .

Eşim el ve ayaklarını manikür pedikür yaptırmış, yüz bakımı yaptırmış, gayet formda yanıma geliyor. Bende hala ilişkisinin devam ettiğini benim için hiç böyle şeyler yaptırmadığını söylüyorum, ilişkisinin devam ettiğini ispatlıyorum. Eşim o kadar pişkinlikle yalan söylüyor ki, saat çalınca uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada manikür görmek yorumu

Mehmet merhaba. Gerçek yaşamda her ne kadar resmi olarak boşanmamış olsanız da, gördüğünüz rüya tam bir eski eşini görmek rüyasıdır.

Rüyada manikür görmek, ihtişamı ve güzelliği temsil eder. Rüyada manikür yapmak, manikür yaptığını görmek Sizin yaptığınız iş için gerekli dikkate sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada manikür yaptırmak, manikür yaptırdığını görmek çalışmalarınız sayesinde güzel ve olumlu bir sonuç alacağınızı ifade eder.

“Rüyada Manikür Görmek” için 3 yanıt

rüyamda çok açık ve net bir şekilde ellerimi açık pozisyonda avuç yere bakar konumda, kendime manikürün tınaklar üstündeki deri kısmının kesip temizleme işlemini yapıp çok güzel oldu memnuniyetini hissederken gördüm. yorumlarınızı bekliyorum, çok teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir