Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Manken görmek

Rüyada manken görmek ne demektir?

Merhaba admin, ben rüyamda üzerinde gelinlik olan cansız manken gördüm, başı kapalıydı daha sonra gelinlik ve baş örtüsü çıkıyor, altında gelinlikle duruyor, cansız manken hareket edebiliyor, kafasını gözlerini oynatabiliyordu, sonra yanıma gelip yatağın üstünde duran gelinliğe bakıp “ne yazık ki bu gelinlik benim kefenim oldu, beni buna sardılar” diyor “neden diyorum”, “gün doğumunda kalbim durdu” diyor ve ben ağlayarak ona ölmekten çok korktuğumu günahlarımın çok olduğunu söylüyorum.

Bana bir şey söylemiyor ama kafamı çevirdiğimde başımın üstünde siyah bir bulut görüyorum, sonra uyandım ama cansız mankenle o şekilde konuşmak beni çok etkiledi, lütfen yorumlar mısınız merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Rüyada manken görmek yorumu

Fatma merhaba,

Gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadığın bazı hayal kırıklıklarının zaten içinde var olan ölüm korkusunu iyice açığa çıkarttığını, karamsarlık duygularının yoğun olduğu bir yaşam evresi geçirdiğini temsil etmektedir.

Rüyada manken görmek kötü bir insanla olan birlikteliğinizin size zarar vereceğine işarettir.

Manken olmak, mankenlik yapmak, manken olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda ayağınızı yere sağlam basmadığını, kararlarınızı iyice düşünmeden verdiğinizi işaret eder.

Rüyada manken ajansı, mankenlik ajansı görmek, ajansa gitmek, gerçek yaşamınızda hayallerin gerçekler yerine geçtiğini, hayal ile gerçeği ayırt edemediğini simgeler.

Rüyada cansız manken görmek ise bir kimlik bunalımı yaşandığını olduğun ve olmak istediğin karakterler arasında bocaladığını simgeler.

Rüyada manken görmenin manası burada kısa olarak verilmiştir. Gördüğünüz her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar her zaman geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir muhasebesi olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir konunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısa bir rüya çok derin manalar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyalara yorum yaparken olumlu düşünmelisiniz.

“Rüyada Manken görmek” için 3 yanıt

Rüyam çok karışıktı. Camdan dışarı baktım birazcık uzakta arkadaşlarım vardı. Bana “Gel” falan dediler. Arkadaşlarım vardı ve hemen binanın önünde francisco lachowski isimli bir manken vardı. Bende kendisini pek tanımam 1-2 kere resmini gördüm o kadar. Kollarını açmış bana “Atla” diyodu. Ev 1. katta. Bende ona inanıp atlıyordum. Ama beni tutmuyordu. Yere yapışıyodum. Sonra bu benden kaçıyodu. Bende bunu kovalıyodum. Hatta ilk önce arkadaşlarım kovalamaya başladı sonra ben koştum arkalarından. Ama adam uçurtma gibiydi. Yakalayamadık. Kayboldu. Birde eve döndük sonra da evde bi tatlı yiyecek yapma kavgası oldu. Tatlı yapmışlar ama olmamış. Bende söylenip duruyodum. Tatlıyı kendim yapmaya başladım. Malzemeleri onlardan istedim. Şimdiden teşekkürler. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Asude selam,
Hayatta başarı için risk almak gerekir ama bunu da akıllı yapmak, mantıklı riskler almak gereklidir. Düşüncesizce alınacak riskler insanın başını derde sokabilir. İşte görmüş olduğun rüya bunu ifade etmektedir. Rüyada bir yerden atlamak, bir şeyden atlamak, atladığını görmek hedeflerinize ulaşmak, engelleri aşmak için risk almanız gerektiğini ifade eder.
Rüyada tatlı yaptığını görmek sıkıntı içinde olan bir yakınınız, aramanızı bekliyor demektir.

Rüyamda çocukluk arkadaşımı görüyorum bana hamile olduğunu söylüyor (çocuk istiyordu kendisi ama şimdilik olmuyor) cok mutlu oluyorum sevincden aglayip sariliyoruz birbirimiz sonra kütuphane gidelim diyor gittigimiz yer cok buyuk ön tarafında ögrenciler ders calışıyor, arka kisımlara ise cansız mankenler üzerlerinde gelinlik ve nisanlıklar var. sonra yürüdükçe karsımıza bir merdiven cıkıyor mervineni cikinca kapıdan liseden arkadaslarım cikiyor ilerle acik bir oda mùdür olduğunu söyleyen biri oturuyor.(bu arada gercek hayatta da sınava hazırlanıyorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir