Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Manolya Görmek

Rüyada manolya görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir buket çiçek alıyorum, beyaz olan çiçeğe yasemin diyorlar, ama yasemin çiçeği değil o, yanındaki diğer çiçekler renkli. Ben manolya alıyorum, daha sonra bir işi yetiştirmek için çok zamanım var gibi geliyor ama zaman yetmiyor.

Rüyada manolya görmek yorumu

Serap merhaba, rüyada yasemin çiçeği görmek sevginin ve koruma duygusunun sembolüdür. Rüyada bir buket çiçek almak o rüyayı için görene saygı, onay, hayranlık ifade eder. Rüyada yasemin görülmesi sevgi ve koruma simgesidir, ayrıca yaşamış olduğunuz kısa zevkleri hatırlatır

Rüyada manolya çiçeği görmek güzellik ve zarafete işaret eder, rüyayı gören kişinin işlerinin güzel gitmesine, rızkı ve kazancının artacağına yorumlanır. Rüya sahibi insanın eline geçen paranın onun iyi şartlarda konfor yaşamasına, ihtiyaç ve eksikleri karşılamasına yeteceği anlamına gelir. Manolya ağacı görmek ise kişinin yanlış bir karar almak üzereyken temiz kalbi ve iç güzelliği sayesinde birilerinin sebep olmasıyla bundan döndüğüne, bu karardan vazgeçerek doğru yolu bulacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir