Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Manyak Görmek

Rüyada manyak neye işarettir?

Servisle okula gidip gelen bir öğrenciyim. Rüyamda bizim servise binmeyip okuldaki belediye otobüsüne biniyorum. Sırf bir çocuk için. Sonraki durakta inerken çocuğu boynundan öpüyorum. “Görüşürüz” diyorum. O da bana aynısını söylüyor. Servis indiğim durağa gelince beni alıyor. Başka yollara giriyoruz ve bir lunapark oyuncağına bakıyorum. İçim titriyor. Rüyamın daha öncelerinde ona birisiyle binmiştim ve düşmek üzereydim. Servisçi duruyor ve servistekiler bakkala gidiyor. Bende gidiyorum. Cebimde 20 lira var. Ona uygun şeyler alıyorum. Ama birisi aldıklarımın yanına benim istemediğim saatler koymuş.

Fiyatlar hesaplanırken o kendim koymadığım saatleri alıp yerine koyuyorum. Bakkal ablaya da “Bunları ben koymadım kim koydu ?” diyorum. O da “Sen koymuşsun işte. Kim koyabilir?” diyor. Ablaya “Lütfen 20 lirayı geçmesin. Yanımda o kadar var.” diyorum. Abla da “19 buçuk lira” diyor. Aslında o kadar pahalı beklemiyorum. Kadının fazladan para aldığını hissediyorum ama sesimi çıkarmıyorum. Sonra servisçi beni evime bırakıyor ve beni bırakana kadar da “Bu kadın benden fazla para aldı.” diyor. O da bakkaldan bir şeyler almış o yüzden söylüyor bunu.

Bende yolda hep o çocuğu neden öptüğümü düşünüyorum. “Manyak mıyım ben?” diye düşünüyorum. Neyse evim başka bir ev. Annemin yanında 2 tane adam var. Birisiyle evli birisiyle sevgili. Olay çok karışıktı. Şuan nasıl anlatırım gerçekten bilmiyorum. 2 erkeğinde her şeyden haberi vardı ama ses çıkartmıyorlardı. Bende sevgilisine dedim ki “Zor olmuyor mu ? Evli bir kadının sevgilisi olmak?” Annemde sakin bir şekilde sadece bana kızıyor. “Şimdi başlama.” diyor.

Rüyanın söylediğim gibi öncesi var. Aşağı da anlatacağım rüyayı gördükten sonra uyandım ve tekrar uyudum sonra yukarıdaki rüyayı gördüm. İlk rüyamda da kuzenlerim falan bir lunaparka gidiyoruz. Sürekli sağa sola sallanıp takla eden bir araca biniyoruz. Sonra benim abi dediğim bir insan geliyor. Onunla birlikte biniyoruz. Ama ilk bindiğimde düşecek gibi oluyorum. Kendimi o araçtan falan atmak istiyorum. Abimle tekrar bineceğimiz zaman minibüste buluyoruz kendimizi. Ben ona diyorum ki “Bineceğimiz şey bu değildi.” O da inatla “Hayır buydu.” diyor ve ben haklı çıkıyorum. 2 katlı minibüsle giderken de uyandım zaten.

Rüyada manyak görmek tabiri

Asude merhaba, dikkatle okuduğun zaman sen de rüyadaki olayların ve unsurların birbiri ile alakasız olduklarını göreceksin. Bu durum aslında senin gerçek hayatta bir nedenle büyük bir kafa karışıklığı yaşadığını, berrak düşünemediğini ve en kısa sürede bir durum değerlendirmesi yapıp hayatına bir çeki düzen vermen gerektiğini temsil etmektedir. Görmüş olduğun rüyada dikkat çeken bir konu manyak terimidir;

Rüyada manyak görmek bazı durumlarda daha sükunetli olmak ve huzur göstermek gerektiğini işaret eder. Rüyada manyak olmak, manyak olduğunu görmek gerçek yaşamınızda öfkenizi kontrol edemediğinizi ve bu nedenle başınızın sık sık ağrıdığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir