Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Marangoz Görmek

Rüyada marangoz görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda marangoz gördüm, marangoza tabut yaptırıyorum, tabutu ölmüş bir tanıdığa gösteriyorum o da içini açıyor .İçi iki kişilik olarak yapılmış oluyor. İçinde mavi tasları var yanımda eski sevgilim var. ölmüş tanıdık, tabutun yapılışını beğeniyor. Tabut dışından tek kişilik gibi fakat içini açınca çift kişilik olduğunu konuşuyoruz. Lütfen yorumunu yazın, teşekkür ederim.

Rüyada marangoz görmek neye yorumlanır?

Rüyada marangoz görmek küçük bir yerde çalışmaya başlayacak, gösterdiğiniz sabır ve azimle başarı elde edip çok para kazanacağınıza işaret eder. Dülger terimi de aynı anlama gelir.

Rüyada tabut görmek, ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ve üstü açık ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder. Tabut yaptırmak, siparişi vermek, yaşadığınızın zorlukların, kimi dikkatsiz hareketlerinizden ileri geldiğine işarettir

Rüyada marangoz olmak, marangozluk yapmak, marangoz olduğunu görmek size karşı olan engellere göğüs gerdiğini gösterir. Düşünme şeklinizi değiştirmeniz gerektiğini ve içinde bulunduğunuz duruma uygun hareket etmenizi işaret eder.

“Rüyada Marangoz Görmek” için 2 yanıt

Rüyada marangoz dükkanı görmek
Ben rüyamda uzun zamandır konuşmadığım eski arkadaşımla gayet samimi bir şekilde yolda yürüyorum. Anlamadığım bir şekilde marangoz dükkanına doğru yürüdüm, içeride iki genç bana laf atmaya başladı, ilk başta aldırmadım sonra bende cevap verince maket bıçağıyla alnını kestikten ve kanadı. Sonra yere attı maket bıçağını hemen aldım ve beni kovalamaya başladı, maket bıçağının ucu kırıldı, birden bir parçası benim elimde diğer parçası çocuğun elinde kolun kesmeye başladı. Bu rüyayı size anlatıyorum ben aylardır rüya görmüyorum. Uzun süreden sonra bu rüyayı görmek beni korkuttu açıkçası. 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor, karmaşık

Rüya görmek iyidir. Aslında hemen herkes sürekli rüya görür ancak iyi dinlenmiş, uykusunu almış, sağlıklı zihinler gördükleri rüyaları hatırlar. Demek ki siz uzun bir süredir belkide stresli, yorgun bir dönem yaşadınız, bu rüyayı görmeniz ya da hatırlamanız iyi yönde gelişmedir. Ancak rüyanızdaki unsurlar maalesef şiddet ve gerilim içermekte bu da reel hayatınızda sizi öfkelendiren bazı olaylar yaşadığınızı temsil etmektedir.
Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler.
Rüyanızda gördüğünüz marangoz dükkanı ise sabır ve çabalarınızda istediklerinize kavuşacağınızı simgelerken diğer unsurla ise daha az öfkeli olmak ya da öfke kontrolünü öğrenmek gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir