Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Margarin Görmek

Rüyada margarin neye alamettir?

Merhaba, eşimle bir süredir ayrıyız ve haftaya boşanacağız. Rüyamda bir evde olduğumu görüyorum ve eşimin kuzeni yanımda, ona kocaman bir tencere gösteriyorum, içinde pişmiş pilav ve tavuk, yanında margarin var ama margarin hiç kullanılmamış. Daha sonrasında bana kuzeni bir yabancı para gösteriyor ve elime beyaz bir kağıt veriyor ama ortasında bir leke var, daha sonrasında bir dolap var ve ben oraya bir sürü ceket yerleştiriyorum.

Bu rüyanın anlamı ne acaba. Teşekkürler. 27, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada margarin görmek yorumu

Özlem selam, rüyada tencere görülmesi, genel olarak ev hali, geçim, rızk konularında bilgi verir, dolu veya boş olması ve malzemesine göre anlam taşır. Tencerenin yapıldığı malzeme biliniyorsa onun tabirine bakmak gereklidir. Ancak rüyanızda bu net değil ve ev halini çevrenize anlatma, kendini ifade etmek işareti gibi görünüyor. Rüyada pilav görmeniz o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır. Rüyada pişmiş tavuk görülmesi beslenme ve sağlık konusunda mesaj verir. Bu rüya belkide beslenme alışkanlıklarınızda bir değişiklik yapmanız gerektiğini işaret edebilir.

Rüyada margarin görmek kişinin reel yaşamında yumuşak bir değişim yaşanacağını simgeler, kişiyi korkutan bu değişim düşüncesinin esasında korktuğu kadar zor geçmeyeceğini temsil eder. Rüyada margarin kullandığını görmek rüyayı gören kişinin etkilemeye çalıştığı biri veya birileri olduğuna delalet eder, etkilemeye çalıştığı kişiyi kontrolü altına almak istediğine yorulur. Margarin yediğini görmek rüya sahibi kişi için sağlığı hakkında bazı sıkıntıları işaret eder, kendisini rahatsız eden bir durumun aslında sandığından daha farklı olduğunu gösterir. Margarin aldığını görmek kişinin daha uyumlu davranmayı başardığını ve bu özelliği ile daha güzel dostluklar kuracağına rivayet edilir.

Rüyada yabancı para görmek, yeni bir yatırım veya birikimlerinizi başka bir alanda değerlendirme düşüncelerinizi ifade eder. Rüyada beyaz kağıt görmek bekarlar için aşık olacağı biriyle karşılaşmaya, evliler için mutluluk dolu günlerin olduğu bir yaşam dönemine girmeye, diğerleri için aydınlık haberlere işaret eder. Ancak kağıdın ortasındaki leke, üst satırda anlatılan güzelliklere kavuşmanızı engelleyen bir şey olduğunu temsil etmektedir. Rüyada dolap görmek bir sırrı öğrenmeye işarettir. Rüyada ceket görmek korumacı kişiliği ifade eder. Bir sürü ceket görmeniz çok korumacı bir kişiliğiniz olduğunu işaret ederken ceketleri dolaba asmanız ise şu anda başını ağrıtan bir durum olduğunu fakat evle ilgili bir belanın defedilmesi sonucu bu sıkıntıdan kurtulacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir