Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Market Görmek

Rüyada market görmek ne demektir?

Rüyada market görmekRüyamda market gördüm,  rüyamda bir markete giriyordum 400 – 450 lira civarında param vardı. Elime geleni alıp sepete koyuyordum çoğu yerlere tekrar gidip oralardaki ürünlerden 5-6 tane alıyordum sonra kasaya geldim biraz para ödedim ve 280 liram kaldı, bu neye işarettir? açıklar mısınız?

Rüyada market görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada market görmek gerçek yaşamınızda fiziksel ihtiyaçlarınızdaki eksikliğin size verdiği duygusal etkileri işaret eder.

Rüyada markete gitmek, markette olmak, marketten alışveriş yapmak, markette gezmek, markette dolaşmak bakmak zorunda olduğunuz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sorumluluk hissettiğinizi işaret eder. Marketten hiç bir şey almadan çıkmak bir depresyon veya keder yaşadığınızı işaret eder.

Dolu market, kalabalık market kısmetinizin açık rızkının bol olacağı bir zaman dilimi yaşamakta olduğunuzu temsil eder. Boş market dert ve keder, sıkıntı işaretidir.

“Rüyada Market Görmek” için 7 yanıt

meraba, rüyamda arkadaşlarımla beraber marketten dönüşümüzde arkamızda tam 100 tane köpek bizim arkamızdan koşarak geliyordu. bizde arkadaşlarımzla koştuk yanımda kardeşimde vardı. biz eve gittiğimizde kardesim düstü. kardesimi kaldırdim. asansördeyken asansörü tuttular. rüya bitti

Canım sen bildiğin kabus görmüşsün ya öyle rüya mı olur ama eğer köpek gördüysen benim bildiğim kadarıyla kardeşinin ve senin dost bildiğiniz düşmanınız ya da çok güvendiğiniz birinden zarar göreceğine delalet eder, kardeşin düşmüş kardeşin için. Tedbir almalısın ama onun aynı zamanda kaldırdıysan güvendiği kişilerden zarar görecek ama bunu siz önlem alırsanız fazla hayal kırıklığı yaşanmaz, kardeşin yakında çok iyi biriyle karşılaşacak ve mutlu bir hayat sürecek ama bu süreçte hep yanında olmalısın, kardeşin için endişeleniyorum tatlım dikkatli olun.

Ben unıversıte ogrencısıyım benm ılkokuldan berı sevdgım ama hıc yan gozle bıle bakmadıgım bır kız arkadasım vardı neyse ben bu arkadasımla bulusacaktım evden cıkarken para almıyım yanıma lazım olmaz dedım sonra cıktım marketteydım markette rafları falan hıc gormedım arkadasım bana tatlım sen nasıl alcaksın dedı ve burda ruya bıttı yorumlarsanızcok sevınırım

Rüyamda marketteyim ve beni sevdiğini tahmin ettiğim çocuk geldi ve:
-Pınar,seni sev….’dedi bende:
-Evet…dedim ve:
-Aman boşver! deyip gitti.Bu ne demek? Yardım edin nolur!

Rüyamda iş arkadaşımla cok kalabalık bir markete gidiyorduk, peynir alıyorduk ve bir sürü ceşit peynirlerin tatlarına bakıyordum ve yanımdaki sürekli beraber calıştığım erkek arkadaşım beni cok sevdiğini söylüyordu, marketin arka tarafında güzel bir bayan atın yanında bekliyordu, bana bakıyordu, ben hala o peynirlerin lezzetlerini tatmakla meşguldüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir