Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Market Ve Güvercin Görmek

Rüyada market ve güvercin görmek neye işarettir?

Selam, ben 28 yaşında şu an tam 6 haftalık hamile bir bayanım, eşim avukat kimi sıkıntılarımız var maddi anlamda eşimde çok sıkılıyor bu durumdan. Gündüz bir pazar günü eşimle uyurken eşim bir market açıyor, ama öyle büyük market değil ufak bakkal dükkanı tarzında, ben dışarıdan dükkanın camından içeriye bakıyorum eşim ve bir kaç kişi içeride güvercin kovalıyorlar içerisi hep güvercin pisliği sonra bir bakıyorum yumurtadan kuş çıktığını görüyorum.

Sonra dönüyorum bir kaldırıma oturuyorum, orada tam 5 adet cep telefonu buluyorum, hepside birbirinden şık ve güzel pahalı telefonlar. İçlerinde kartları yok, beyaz siyah her renk var, ben almak istiyorum ama korkuyorum, çalıntı telefon olduğunu düşünüp almaya cesaret edemiyorum. Yanımda da karşı komşumun kızı var, oda bana “abla bir tanesini bana verirmisin” diyor, ona veriyorum.

Sonra eşim geliyor “cep telefonlarını alma, telefona kart taktığın anda yakalanabilirsin” diyor, avukat olduğu için biliyor bu işleri. Neyse ben genede alıyorum hatta kendi kendime diyorum ki” şu beyaz olanını ben alıyım diğerini anneme verim” falan feşman böyle paylaştırıyorum, sonra eşim zaten o sırada yanımda olduğu için bana çikolata getirmiş onu yiyerek oradan ayrılıyoruz. Çok etkilendim hatırladıklarım bu kadar acaba sizce nasıl yorumlanır iyi midir? beklediğimiz bir haber var daha doğrusu gelecek olan paramız, rahata ereceğimize dair bir işaret midir? yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla.

Rüyada market ve güvercin görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok güzel mesajlar vermektedir. Rüyada güvercin genel anlamıyla kısa zamanda alınacak temiz, sevinçli haber anlamı taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanızın verdiği diğer mesaj ise kocanızın sağlam ve dürüst karakterini işaret etmektedir.

“Rüyada Market Ve Güvercin Görmek” için bir yanıt

market görmek, markete girmek, cay alacam diye sonra hatırladıgım kadar almadan dısarı baktım uyandım.

rüyamda düz karanlık yolda teyzemin kızı, ben, dayım yürüyoruz, bildiğim eskidan ama şimdi olmayan markete gidip cay alıcam
giriyorum, çay diyorum gerisini hatırlamıyorum.
Birde kar yagmış, allt kattaki dairemizden dısarı bakıyorum, yigenlerim kar atıyor bana ama bana gelmiyor, çamı acmıs dısarı bakıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir