Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Markete Gitmek

Rüyada markete gitmek neye işaret eder?

27 yaşında bir bayanım. Rüyamda önce markete gidiyor, içeri giriyorum sonra orada merdivenler var aşağı indiğim zaman bir kadın parfüm sürüyor, kadın aynaya boş boş bakıyor. Ben bir sey alamadan yukarı çıkıyorum, kapıda resim yapan güzel bir kıza “kursa gidelim birlikte” diyorum cok seviniyor kız.

Rüyada markete gitmekO anda otobüs geçiyor ve kursa kaydolmak icin bu otobüse binecegiz diyorum kıza. Sonra eve gideceğim otobüs yok ve bir anda hava karariyor ben hızlı hızlıca eve giderken bahçe kapıları vardır demir parmaklı onlardan bir kapıdan geçip yola çıkıyorum o andan sonra takip ediliyorum ve beni takip eden adam o sırada bana iyi geceler diyor ( adam beyaz aralarında gri saclari olan pala bıyıklı ince uzun biri üstünde yeşil bir mont var) ben eve giderken peşimden geliyor nihayet eve geliyorum evde kimse yok adam tam kapidayken annem geliyor ama annem gelmeden önce bana nasıl aldınız evi diyor (biz yeni ev aldık en üst katta otururken en alt kattaki evi aldık ama rüyamda üst kattaki evdeyiz)

Annem geldiği zaman annemin boğazını sıkıyor karşı komşumuz kapıyı açıp bizi içeri sokuyor ama adam kapıyı açmaya çalışıyor ben polisi aramaya çalışıyorum ama arayamiyorum bir türlü . Sonrada uyandım. . Acaba anlamı nedir yardimci olabilir misiniz ? Ben normalde rüya görürüm ama sabah kalktigimda hatirlamam bu ruyayida ezan okunurken uyandigim zaman gördüm. Teşekkürler.

Rüyada markete gittiğini görmek neye yorumlanır?

Rüyada market görmek gerçek yaşamınızda fiziksel ihtiyaçlarınızdaki eksikliğin size verdiği duygusal etkileri işaret eder. Rüyada markete gitmek bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sorumluluk hissettiğinizi işaret eder

Rüyada parfüm görmek rüyayı gören kişi hakkında yeni bir aşk yaşamaya ya da bir sevgi bağını güçlendirecek kimi gelişmelere işaret eder.

Rüyada takip edilmek, takip edildiğini görmek başaramayacağınızı düşündüğünüz şeylerden sakındığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir