Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Markette Doğum Yapmak

Rüyada Markette Doğum Yapmak Neye İşarettir?

Selamun aleykum kardeşim, ismim Fatma, evliyim, 33 yasindayim, 2 oglum var. Ben yatsiyi kildim yattim, sabah namazina az bir sure kala ruyamda hamile oldugumu ve dogum zamanim gelmis ve markete gittigimi gordum.

Markette bir anda karnima elledim, yalniz karnim cok kucuk, 5 aylık gibi dururken bir anda dogum yapmaya basliyorum. Marketteki cocuk dusmeden bebegi yakaliyor, bi bakiyor bebek olu doguyor, altada benim evdeki kirmizi battaniyeyi koyuyor. Dogumdan sonra soruyorum “ortuyu ne yaptiniz” diye, “disarida kirlendi” diyor. “Bebegin cinsiyeti neydi” diyorum, “cinsiyeti yoktu” diyor, yani ne erkek uzvu nede bayan uzmu yokmus, “bebek nerede” diyorum, “attik” diyor. Katdesim cok ilginc bi ruyaydi, hic boyle bir ruya gormedim ben, hayir olur insaAllah, simdiden cok tesekkur ederim.

Rüyada Markette Doğum Yapmak Tabiri

Fatma merhaba, Rüyada hamile olduğunu görmek rüyayı gören insanın önemsiz bazı konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamaması, bun yerine geleceğini daha fazla ilgilendiren temel meselelere odaklanmasının daha faydalı olacağına işaret eder. Bu konuda lütfen hamilelik rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada markete gittiğini görmek rüya sahibinin bakmakla yükümlü olduğu kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sorumluluk hissettiğini işaret eder. Bakınız market rüya tabiri sayfası. Markette doğum yapmanız ise çok yakın bir zamanda olacak düğün, nikah, konferans, iş toplantısı gibi vs bir toplantıya katılma / iştirak etme konusunda tereddüt ettiğinizi gösterir. Evli bir kadının rüyasında ölü bebek doğurduğunu görmesi aile yaşamında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu gösterir ve hemen eşiyle karşı karşıya oturup yolunda gitmeyen şeyi tespit edip, çaresini bulması gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir