Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Markette Dolaşmak

Rüyada markette dolaştığını görmek ne demek?

Rüyada markette dolaşmakRüyada bir markette dolaşırken 5 6 yaşlarında erkek bir çocuk dolabın üstünde oturuyordu, dolaba doğru yürürken derin dondurucu içinde küçük bir bebek battaniyeye sarılmış olarak dondurucunun içindeydi, onu görünce bağırarak bebeği kucağıma aldım, elleri buz tutmuştu ve “benim çocuğum” demeye başladım, daha sonra bir yakınımdan telefon aldım, karakolda olduğunu ve işe gidemeyeceğimizi söyledi , karışık bir rüyaydı açıklamanızı bekliyorum teşekkürler. 23, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada markette dolaşmak tabiri

Değerli okurum, rüyanız markette başlıyor ve orada geçiyor ki rüyada market görülmesi gören kişinin gerçek hayatında fiziksel ihtiyaçlarının kişiye verdiği olumsuz duygusal etkiler konusunda ipucu verir. Rüyada markette dolaşmak kişinin bakmakla sorumlu olduğu yada bakmaya kendini sorumlu hişssettiği kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kendini yükümlü hissettiğini anlatır. Bu bir miktarda kendini ihmal ettiği, hep başkalarını düşündüğü şeklinde de rivayet edilir.

Rüyanızda dolabın üzerinde oturan 5 yaşlarındaki erkek çocuğu aslında sizi gerçek hayatta güvenebileceğiniz dostlarınız olduğunu göstermekte ve aynı zamanda bütün davranışlarınızın çevrenizdekiler tarafından saygıyla karşılandığına delalet etmekte ve hakkınızda bol kazanç müjdesi vermektedir.

Rüyada derin dondurucu görmek rüyayı gören hakkında bazı duygular hakkında soğumayı, eski sıcaklığı kaybetmeyi, soğuk duyguları ifade eder. Bu rüya alternatif olarak kişinin daha sonra kullanabilmesi için fikirlerini ve enerjisini muhafaza etmesi gerektiğini işaret. Derin dondurucu içinde gördüğünüz neredeyse buz tutmuş, donmuş bebek ise gerçek yaşamınızda bazı şansız olaylar yaşadığınızı, üzüldüğünüzü, hayalleriniz konusunda hüsrana uğradığınızı gösterirken, çocuğun canlı olması, onu kucağınıza almanız ise bunların etkisinden yakında çıkacağınıza işarettir. Rüyanın son bölümü ise hayatınızda bir resmi işinizin kafanızı karıştırdığını göstermektedir.

“Rüyada Markette Dolaşmak” için 2 yanıt

Rüyada markette çalıştığını görmek
Selam, bende ruyamda markette calistigimi gordum. Marketi temizliyorum sonrada kasaya gectim.

Rüyada markette çalışmak rüyayı gören kişinin şu anda gerçek hayatta çalıştığı işinden memnun olmadığını ve bazı arayışlar içinde olduğunu simgelemekte ve yaşamınızda bazı değişilikler meydana geleceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir