Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Marangozhane Görmek

Rüyada marangozhane neye delalettir?

Rüya detayı: 30 yaşında ev hanımıyım. Rüyamda bir marangoz hanede çalışıyorum ama tahtaları keserken parmağımı kesmekten korkuyorum ve işten çıkmak istiyorum, eve gidiyorum ve eşime ben hamileyim diyorum, çocuğu istemiyor bende ona bu çocuğu aldıracağım senden de ayrılacağım diyorum, hastaneye gidiyorum yanımda arkadaşla ve kürtaj olacaktım hastaneye gitmeden uyandım.

Rüyada marangozhane görmek yorumu

Rüyanız yeni bir ev almak isteğinizi ancak bu konuda eşinizle fikir ayrılığı yaşadığınızı ifade etmektedir.

Rüyada marangozhane görmek rüya sahibi kişinin üzerine büyük riskler alarak yeni bir işe girişmesine ve kaybetmeyi göze alarak başlayacağı bu girişimden başarıyla çıkacağına yorulur. delalet eder. Bu rüya alternatif olarak rüya sahibinin can güvenliği ve emniyetinin olmadığı ve kendisi bile bile tehlikeye soktuğuna da yorumlanır.

Rüyada marangozhanede çalışmak gerçek hayatta cesaret sembolüdür. Rüyada bir marangoz atölyesinde çalıştığını görmek rüya sahibinin aklını cesaretiyle bir arada kullanmasıyla çok iyi yerlere geleceğine, riskten korkmaması sonucu büyük adımlar atarak büyük başarılara imza atacağına, kazanmak, beğenilmek ve itibar sahibi olmaktan zevk aldığına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir