Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Marş Görmek

Rüyada marş okumak ne demektir?

İyi günler, rüyamda eski bir evdeyim, bir grup insan(erkek) var. O grubun içinde bir tane tanıdığım ve sevmediğim bir insan da var. Bende dışarıda kapıdayım ve yanımda da bir çocuk vardı. Çocuğa diyorum ki hiç konuşma şimdi marş okuyacaklar diyorum.

Fakat marş okumalarını beklerken namaza duruyorlar, bende kahkaha atmadım ama hafif kısık bir şekilde güldüm. Namaz kılan tanıdığım kişide benim gülmemle birlikte oda kısık sesle bana bakarak güldü uyandım. Yorumlar mısınız? teşekkür ederim. angelgirl, 34 yaşında, Bekar bayan, Çalışıyor, umutlu

Rüyada marş görmek tabiri

Rüyada marş görmek, marş dinlemek veya marş okuyan birilerini görmek, uyanık hayatın modern ve klasik yönleri arasında bir kararsızlık evresini simgeler, modern yönü benimsemek istediğini ancak klasik yönünü de terk edemediğinizi gösterir.

Rüyada marş söylemek, marş okuduğunu görmek, günlük hayatınızda çevrenin taleplerini oyalayarak, onları ertelediğini ancak insanların sizden beklentileri olduğunu ve bunları yerine getirmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüya birilerinin namaz kıldığını görmüş olmanız, bütün dertlerinden kurtulup, huzurlu hayata başlamak için yaşamınızın manevi yönünü daha da zenginleştirmeniz gerektiğini temsil eder. Ancak bu kişiler namaz kılarken sizin gülmeniz, bu konuda bir sıkıntıya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir