Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Martı Görmek

Rüyada martı görmek neye işarettir?

Rüyamda bir martı gördüm, martının havada kafasından yaralanmış kanıyor bir şekilde uçarken yere düştüğünü gördüm, daha sonra martıyı babam tedavi edeceğim diye gözlerini çıkardı, martı çok fena acıyla bağırdı iki gözünü de çıkardı martının, sonra martı uçmasını gitmesini bekliyorduk martı uçamadı orada öyle kaldı. ilginç bir rüya çözemedim.

Rüyada martı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada martı görmek, martılar sorunlarınızdan veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunuzu gösterir. Uçan martı umudunuzu kestiğiniz bir haberi alacak ve çok mutlu olacaksınız anlamına gelir. Gökyüzüne yükselen martı zihin açıklığını gösterir, olayları net bir şekilde anlayıp, doğru kararlar verdiğinizi simgeler. Hasta martı, yaralı martı, bir ilişkiyi zihninizde bitirdiğinizi ancak bunu karşı tarafa söyleyemediğini simgeler.

Ölü martı, martı ölüsü, Bir ilişki ya da sorunun bittiğini, durumun çözülmekte olduğunu simgeler. Martı saldırısı, martıların bir insana ya da başka bir hayvana saldırdığını görmek, Kafanıza taktığınız bir konuyu aydınlatamadığını, olayı çözmek için berrak düşünemediğini simgeler.

Rüyada yavru martı görmek, yaşam kaygılarının olmadığı, kendini bir kuş kadar özgür hissettiğiniz gençlik ya da çocukluk yıllarına özlem duyduğunuzu gösterir.

“Rüyada Martı Görmek” için 3 yanıt

admin.
Rüyamda Martının havada kafasından yaralanmış kanıyor bir şekilde uçarken yere düştüğünü gördüm, daha sonra martıyı babam tedavi edicem diye gözlerini çıkardı, martı çok fena acıyla bağırdı iki gözünüde çıkardı martının, sonra martı uçmasını gitmesini bekliyorduk martı uçamadı orda öyle kaldı. ilginç bir rüya çözemedim.

ben tozlu sadece kısa koridor gibi olan bir evde yaşşıyordum rüyamda evde daha çok yeşiller vardı yorganlar falan hep tozluydu rüaymda galiba güya çocuğum vardı martı dönüp dolaşıp onun yatağının başına geliyordu kovuyorduk gidiyordu tekrar geliyordu yine kovuyorduk yine gelioyrdu sonra da birey yapmıyordum ama rüyamda çocuğummuydu,kardşeimmiydi tam hatırlamıyorum. (gerçekte kız çocuğum ya da kardeşimm yok )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir