Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Martı Ölüsü Görmek

Rüyada martı ölüsü neye işarettir?

Merhaba, rüyamda birlikte calıstıgım ve samimi olduğum bir arkadaşımın evi civarinda dolasirken martilar goruyoruz. Bir marti yerde yatiyor, ölü mu diye yakınına gidiyoruz, yarisinin tuyleri yok, eti kalmis şekilde olduğunu anlıyoruz.

Biz ona bakarken sozde martinin arkadaşı olan ucan bir marti bize doğru saldırıyor. Boynumdan bir parça et kopardigini anliyorum ama canım da acimiyor. Yorumlayabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

Rüyada martı ölüsü görmek neye yorumlanır?

Rüyada martı görmek sorunlarınızdan veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada ölü martı görmek, martı ölüsü görülmesi, Bir ilişki ya da sorunun bittiğini, durumun çözülmekte olduğunu simgeler. Uçan martı umudunuzu kestiğiniz bir haberi alacak ve çok mutlu olacaksınız anlamına gelir. Rüyanın unsurları: martı, ölü martı, uçan martı. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada martı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Martı Ölüsü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada can çekişen martı görmek
Rüyamda annemle birlikte kendimi sahilde gördüm. Deniz kenarında bir martı can çekişiyordu. Martıyı görünce çığlık atıp ağlamaya başladım. Sonra bir dalga bizi yutuyordu yutmadı, annem beni tuttu 2.dalga gelirken uyandım. Bu neye delalet eder?

Rüyada hasta martı, yaralı martı görmek, bir ilişkiyi zihninizde bitirdiğinizi ancak bunu karşı tarafa söyleyemediğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir