Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Martı Sürüsü Görmek

Rüyada martı sürüsü ne demektir?

Herkese Merhaba, Ben 20 yaşında erkeğim. Rüyamda oturduğumuz (Türkiye’deki) evin yakınlarında konuşuyorduk ama ailenin sadece bayan bireyleri vardı, anneannem, babaannem ve annem yengeler vs, herkes bir yere gitmek istiyorlardı ve bende onları takip ediyordum, kız kardeşim ise beni takip ediyordu, onların peşinden gidiyorduk, nasıl olduysa herkes gözden kayboldu, ben uçarak yolun ilerisine bakıyordum, kardeşim yürüyerek beni izliyordu, uçarken hava akşam üstü gibiydi ve bir martı sürüsü geçiyordu, alçaldım ve ilerde yolun kıyında 3 köpek gördüm.

Kardeşim yürüdüğü için zarar görmesinden endişe edip köpekleri korkutup uzaklaştırmak için yanlarına gittim ama zaten köpekler bağlıymış ve yanlarında uzaktan göremediğim büyük bir sarı ev varmış, oradan yürüyerek uzaklaşırken yerde kardeşimi görüyorum, uzanmış ve tartaklıyorum “hadi numara yapma” diye.

O sırada o evden biri gelip bekçi gibi ben onu vurdum bırak iyileştireyim diyor kardeşimin başında kurşunun girdiği yere bakıp maalesef istemesem de kardeşimi veriyorum ve omzuna alıp gidiyor başka bir eve giriyor gözden kayboluyor onu izlerken bende o evin bahçesine giriyorum bahçede kapısı açık kafesler ve kafeslerde de hayvanlar var solumda kaplan sağımda kedi görüyorum kafeste ve kaplanı uyandırmadan kedilere yaklaşıyorum içeri girdiğimde bir sürü güvercin görüyorum çoğunluğu yavru ve beyaz aralarında 1 tane kırmızı var onları kenara sürüp kafesin diğer kapısından çıkıyorum ve bir hisar dibinde liseden 2 arkadaşımı içki içerlerken görüyorum beni davet ediyorlar ama hem reddedemiyorum hemde hiç içki içmediğimi sadece oturup konuşmak istediğimi söyleyemiyorum ve uyanıyorum. Sizce bir manası var mıdır?

Rüyada martı sürüsü görmek neye yorumlanır

Rüyanızın ana unsurları rüyada pek dikkat çekmese de rüyada uçmak ve martı sürüsü görmektir.

Rüyada havada uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Rüyada martı görmek sorunlarınızdan veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunuzu gösterir, uçan martı umudunuzu kestiğiniz bir haberi alacak ve çok mutlu olacaksınız anlamına gelir.

Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada birini vurmak, birisini vurduğunu görmek, İçinizdeki negatif duyguları saklamak eğiliminde olduğunuzu gösterir. Rüyada kaplan, kedi ve güvercin açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Rüyada hisar görmek ödül onur, övgü, başarıyı simgeler. Gücünüzün sınanacağı ve zenginliğinizin artacağı anlamındadır. Hisara tırmanmak, hisara çıkmak prestijinizin artacağı konumları, ancak günlük hayattaki sorunlardan kaçtığınız manasına da gelir. Hisarda yaşamak, hisarda yaşadığını görmek güvenliğe ve korunmaya gereksinim duyduğunuz anlamındadır.

“Rüyada Martı Sürüsü Görmek” için bir yanıt

Rüyada eve giren martı görmek
Merhabalar, geçen günlerde gece üst üste kabus tarzı rüyalar gördüm, peşinden son gördüğüm rüya ise evin penceresinden gök yüzüne doğru bakıyordum ve birden bembeyaz turuncu gagalı bir martı ağzında bir balıkla giderek yaklaşmaya başladı ve martı aniden hiç hızını kesmeden pencereden içeri daldı, odanın kapısından geçerek evin içine girmiş bulundu. Rüya kısa idi, ben odadan dışarı çıkmadım ve o martıyı evden nasıl dışarı çıkarabilirim gibi bir telaş vardı, rüyada onun dışında belirgin bir sahne yoktu. Rüyada bir martının pencereden eve girdiğini görmek neye çıkar? yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir