Rüyada Maskeli Birini Görmek

Rüyada maskeli birini görmek neye delalet eder?

Korku filmi de bayağıdır izlemiyorum ama rüyamda yüzü maskeli, elinde testeresi olan bir adam beni kovalıyordu. Yeşilliğe çıkıyorduk bir grup insanla, bir bakıyoruz uzaktan gene geliyor. Kaçmaya başlıyoruz, herkes köprüye çıkıyor atlamak için. Bende atlamaktan korktuğum için bir kaç kişiyle kenardan suya direk giriyorum. Maskeli adam köprüden atlamayanı kesmeye başlıyordu, kanları bana sıçrıyordu Ağzıma tadı bile geliyordu kanın. Ben suda kurtuldum sanıyordum, bir bakıyorum suda arkamda bitiveriyor. Beni kesmeye başlıyor ama kanım çıkmıyor. Kolumu, baş tarafımı kesiyordu, arada testeresi de tutukluk yapıyordu.

Sonra ben hemen suya yatıp ölü taklidi yapıyordum, “öldü mü” diye söyleyip yanı başımdaki kıza soruyordu. Kızda “ölmüş” diyordu ama maskeli adam elini kalbime götürüyordu öylece bekliyordu kalbimin atışını ben bile duyuyordum. Anahtar kelimeler: maskeli adam, kovalanmak, birinden kaçmak, kol kesmek, baş kesmek

Rüyada maskeli birini görmek neye yorulur?

Rüyada maske takmış birisini görmek, maskeli birini görmek, birilerinin size gerçek yüzlerini göstermek istemediklerini, sizden kimi şeyleri sakladığını ya da saklamak istediklerini temsil eder.

Bu kişinin elinde testere ile sizi rüyada kovalaması gerçek yaşamınızda kimi gizli korkularınızın sizde bir kendine güven sorunu oluşturduğunu bu yüzden hayatın kimi alanlarında derin endişeler taşıdığınızı temsil eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar, kimi sorunlar karşısında saklanmak, sorun kaçmanın çözüm olmadığını, onları çözmek gerektiğine işaret etmektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir