Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Maskeli Erkek Görmek

Rüyada Maskeli Erkek Görmek Neye Çıkar?

Merhabalar, rüyamı yorumlarsanız çok çok sevinirim. 23 ocak da sabah namazına kalkmıştım, normal de maalesef namaz kılmıyorum. Ama yaklaşık hep 1 ay için de sabah namazına kalkıp sadece istediğim şey için dua ettim.Ve 23 ocak da Sabah namazına kalktığım zaman ise 2 tırnağım da oje vardı. Sanki o an şeytan bana sürekli vesvese verip sabah namazına kalkmamamı söylüyor gibiydi ki 2 tırnağımda ki ojeyi silip abdest almak bana o an zor geliyordu. Ama çok şükür sildim ve namazımı kıldım. Ve ben sevdiğimden ayrılalı 2 ay olmuştu o zaman. Dua ettim ve bir işaret istedim. İşaret istedim ki daha fazla üzülmeyeyim. Sadece olacak ise sabırla bekleyeyim diye. Bilmiyorum dinde böyle bir şey var mı? Rüyalar ile mana yüklenir mi bilmiyorum.

Bu adreste size yazdığım rüyayı gördükten 2 saat sonra ise çalıştığım bayan beni arıyor ve işe çağırıyor ama müsait olmadığımı söylüyorum. Erkek çocuğunun anlamına baktığım da ise içinde uhde kalan bir şeyin olması sevinç ve mutlu haber diyor. Ben bu erkek çocuğunun anlamını ise sevdiğim adamdan haberin gelmesine yormuştum ta ki rüyamı gördükten 1 ay 1 gün sonra 24 şubatta onun yanında elini tutan başka bir kız görene kadar. Ama çok garip geldi kader yine bizi karşılaştırdı ve biz birbirimize baka kaldık.Ve çok şaşırdık. Onun omzunun yanından geçerken ben, elini tuttuğu başka kız. O akşam eve giderken yolumu uzatarak gittim. Yani fikrim değişti ve o yoldan gittim. Görmeden önce keşke görsem diye içindem geçirmiştim .Çünkü onun oturduğu semtten gidiyordum, onu o kız ile görmeden yarım saat öncesin de sadaka vermiştim.

Bu kişi bana 16 martta özlediğine dair mesaj atmıştı. Kısa bir konuşma geçmişti aramızda.Tabi şuan konuşmuyorum. Ben onu öyle gördükten sonra böyle bir şeyi hiç beklemiyordum açıkçası yazmasını yani. Ama hep aklımdaydı haber ondan mı gelecek diye. Ama hep ona yordum ki onu öyle gördükten sonra mesaj atacağını düşündüm ki beklemediğim anda gerçekten atmıştı. Dedim o gün beni gördükten sonra yazar. 23 ocak da rüya görmüş olup daha sonra 23 martta tekrar rüya görüyorum. Ben bu tarih olayına takıldım ki diğer rüyamı da 23 ocak da görmüştüm yani bilmiyorum bu tesadüf müdür? 2. Rüyamı sabah namazından hemen önce gördüm çünkü alarmı 5.30 a kurmuştum, alarm çaldı. Diğer ilk rüyamı da namazımı kılıp uyuduktan sonra görmüştüm.

2.Rüyam ise; ben ve yanım da bir erkek var ama erkeğin yüzünde beyaz bir maske vardı o yüzden yüzünü göremedim ama onu öper gibi aslında öpmekten utanır gibi bir durumdaydım sanki. Ama mutlu bir haldeydim ayrıca. Şöyle bir şey var ki o anda uçan büyük, gösterişli beyaz kanatlı bir at bizim sol tarafımıza biraz uzağımıza önümüze indi. Üstünde ise bir adam var, adamın üstündeki kıyafet ise hani sanki demir zırh ile kuşanmış bir tarz da gibiydi. Önünde halk vardı ve biz sahnede gibiydik . O atta ki adam sanki halka bir konuşma açıklama yapacak gibiydi.

Ben sevdiğim adam için dua ediyorum hayırsız ise hayırlı olmasını Rabbimden istiyorum ki kaderim ise yazsın diye dua etmiştim. Rabbim bu dualar ile belki de bana bir cevap verebilir mi diye düşünüyorum bazen. Uçan kanatlı atın anlamı ise araştırdığım kadarıyla mutlu olan günlerin yaklaşması ve gönüldeki eş denilmekte. Şunu da belirtmek istiyorum bu kişi ile sosyal ağdan tanışmıştım. Bu kişi bana 2015 mayısta mesaj atıyor ama ben mesajına cevap vermiyorum. Daha sonra 2016 Haziran da konuşmaya başlıyoruz. 2017 de ise böyle bir durum ile karşılaşıyorum. Bazen düşünüyorum hayatımı birleştireceğim kişi mi diye ki her şeyi hakkıyla bilen Allahtır. Ama rüya ile bir mesaj olabilir mi? Rüyam da erkek bebeği ondan gelecek haber diye yorumladım. Gerçekten haber geldi. Sonra uçan atı da internetten araştırdığım kadarıyla güzel günlerin yaklaşması ve sıkıntının gitmesi olarak. Belki diyorum daha zamanı vardır.
Böyle işte rüyalarım. Ama ben ilk rüyamı unutamıyorum. Sürekli aklımda ve etkisinde kaldım ki o olayı yaşadıktan sonra. Birde sabah namazından sonra görülen rüyalar hayırlıdır mesaj içerir yorumlarını okumuştum. Sadece dua ettim hayırlısı ise yazsın Allah’ım diye. Ama devamı yok. Bundan sonra ne yaşarım bilmiyorum. Ama ben sevdiğim kişi ile sürekli en fazla 3.5 ayda bir iletişimimiz olmakta.Ve diyorum ki bu olaydan sonra bu zaman geçtikten sonra yine bir şey olabilir mi diyorum ki 2. Rüyamın yorumuna bağlı kalarak. Siz nasıl yorumlarsınız?

Rüyada Maskeli Erkek Görmek Tabiri

Seda merhaba, ilk rüyanı verilen adreste yayınlayıp, cevaplamışım. İkinci rüyanda ilki kadar uzun ve ağır bir rüya. Ancak anlamı çok kısa ve net; gerçek hayatında birilerinin gerçek yüzlerini size göstermek istemediklerini, sizden bazı şeyleri sakladığını ya da saklamak istediklerini anlatmakta ve çevrenizdeki bu kişileri teşhis edip, onlara karşı gerektiği gibi davrandığınızda hayal dahi etmediğin güzelliklerin sizi beklediğini ifade etmektedir. Lütfen maske rüya tabiri ve rüyada at görmek sayfalarını da inceleyin.

“Rüyada Maskeli Erkek Görmek” için bir yanıt

Rüyamda arabayla 3 kişi kavgaya gidiyoruz kavga edecekken ayrılıyoruz, cami gibi bir yere gidiyoruz ama “cok büyük, burası neresi” diyorum “müze” diyorlar, namaz kılan insanlar, müzeye girmeye calişiyorum olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir