Kategoriler
Renkler

Rüyada Masmavi Berrak Su Görmek

Rüyada masmavi berrak su görmek nedir?

Rüyada masmavi su görmekRüyamda deniz ya da göl benzeri masmavi berrak bir su var önümde. Suyun içinde sevdiğim kişi birde bebek var belkide onları da oraya ben bırakıyorum orasını tam hatırlamıyorum . yalnız şunu hatırlıyorum siz gidin ben gelirim diyorum orası aklımda. yanında da bir kız çocuğu var bana sende gel diyor bende suya atlıyorum atladığım yerde hafif akıntı var daha sonra sevdiğim kişi ben ve bebek yüzüyoruz.

Onlar önde ben arkalarında su yukarıya doğru akıyor bir yerden sonra oraya doğru yüzerken sevdiğim kişi bebeği sırtlıyor ya da kucaklıyor bende sevdiğimin ayaklarından destek veriyorum yükünü hafifletmek için tepeyi aşıyoruz suyun durgun olduğu bir yere gelince biraz dinlenelim diyor bende duruyorum yan yanayız beni ve bebeği öpüyor bende onları daha sonra aradığım huzur mutluluk buydu işte diyor.

Rüyada masmavi berrak su görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya büyük ve güzel hayallere sahip olduğunuzu ve bunların gerçekleşeceğini işaret etmektedir. Berrak su buna işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Masmavi Berrak Su Görmek” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir