Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Matador Görmek

Rüyada matador görmek neye çıkar?

Ben orta yaşta, çalışan, Gaziantep’te oturan bir hanımım. Maddi ve manevi bazı sıkıntılarım var. Geçmişte kaçırdığım fırsatlara yanıyorum. İyi niyetli oluşum ve eşime güvenmem beni maddi bakımdan yıprattı, hala çalışıyorum yetişemiyorum.

Rüyamda teras görüyorum, terasta boğalar ve bir matador var ve bir anda ortalık karışıyor. “Kırmızı renk gösterdiler herhalde, şimdi boğalar kızışacak” diyorum. Bir hareketlenme oldu sonucu bilmiyorum. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler. Devamlı takipçinizim ve sitenizi çok  beğeniyorum, her şey mantıklı.

Rüyada matador görmek yorumu

Rüyada teras görmeniz, yaşamın temel bileşenleri konusunda bazı sorgulamalar içinde olduğunuzu simgeler, yükselmek ya da daha fazla mutluluk – huzur için neyi eksik yaptığını merak ettiğini temsil eder. Bakınız teras rüya tabiri sayfası.

Rüyanızdaki boğalar azmi, inadı, dayanıklılığı ve irade gücünüzü temsil eder. Aynı zamanda güzellik, aşk ve nezaket anlamına gelebilir.

Rüyada matador görmek, hayatta her zaman güçlü kalmak için cesaretli olmak gerektiğini gösterir. Rüyada matador olmak, matador olduğunu görmek cesaretli ve akıllı olup, sorun ve engelleri baştan önlemek için dikkatli olmaya gereksinim olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir