Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Matara Görmek

Rüyada matara ne demektir?

Rüyamda rahmetli dedemi gördüm. Rüyada hastayım ve yatakta yatıyorum, sanırım kendi yatağımda yatıyordum, hastane değildi. Ölümcül hastalığa yakalanmışım, ölecekmişim, doktorlar nasıl olsa çaresi yok, hiç olmazsa son günlerini evinde geçirsin diye beni eve göndermişler.

Dedemin elinde bir matara vardı ve yatağımın kenarına kadar gelip, elindeki mataradan bana bir sıvı içirdi ve ben canlandım, gücüm kuvvetim yerine geldi, dedeme “dede bana ne verdin” dedim, o da “bu bir hayat iksiri” dedi. Rüyamdan sadece bu kadarı aklımda kaldı.

Rüyada matara görmek yorumu

Rüyada hasta olduğunu görmek rüya sahibi hasta ise sağlığına kavuşmasına, hasta değil ise sağlıklı yaşamaya devam etmesine işaret eder. Böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin sağlığının iyi olacağını anlatır, bakınız rüyada hasta görmek sayfası. Rüyada ölümcül hastalığa yakalanmak umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Rüyada öleceğini görmek rüya sahibinin yaşamında bazı dengelerin bozulduğunu gösterir. Böyle bir rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen verip, yaşamınızı düzene sokup, her şeyi gözden geçirmelisiniz anlamı taşır. Rahmetli dedeni görmen ise reel hayatında karşındaki bir engeli aşmak için akıl danışmak istediğin birilerini temsil etmektedir.

Rüyada matara görmek rüya sahibi insanın yaşam sevincini artıracak bazı toplumsal iyileşmelere işaret eder. Matara kullanmak ya da mataradan su içmek kişinin içinde olduğu kötü bir durumun sona ermesine, verdiği mücadele sonunda yeniden ayağa kalkıp başarıya ulaşacağına delalet eder. Boş matara görmek bir konu hakkında duyduğu endişenin gereksiz veya sandığı kadar önemli olmadığına alamet eder.

Rüyada iksir görmek rüyayı görenin çok çalıştığına delalet eder, kendine dikkat etmez veya yeteri kadar dinlenmezse sağlığının bozulacağına işaret eder. İksir içmek yani bir büyülü içki içtiğini görmek kişinin kendine dikkat etmesi gerektiğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir