Kategoriler
Sayılar

Rüyada Matematik Denklemi Görmek

Rüyada matematik denklemi görmek neye çıkar?

denklem çözmekRüyamda ev bizim değil, ama güya ailemle yaşadığım bir evde tanıdığım bir adam, eniştem ve üç beş kalabalık toplanmış bir şeyi çözmeye çalışıyoruz. Sanki matematiksel bir denklemi çözmeye çalışıyoruz. En sonunda ben çözüyorum.

Tanıdığım adam, “bu denklem doğruysa hepimiz birazdan 20 saat uykuya dalacağız” diyor, belirtileri oluyor hepimizde, o sırada çözdüğüm deney bir şeyin etkisini kırmış güya ve evde büyük bir kaç karınca görüyorum, “bakın diyorum” başarmışım. Bunların uyuması için yatağını hazırlamak için odama gittiğimde, odam karanlık, dışarısı da gece ve pencerem açık. Odamda yerde birçok güvercin görüyorum, tam o sırada odamdaki masamın altından da simsiyah büyük etli bir kedi odamın camına doğru koşunca güvercinler ürküp onlarda kaçmak için cama yöneliyorlar.

Bende kedi çıksın diye elimdeki oklavayı sertçe yere vurup ses çıkartıp korkutmaya çalıştım ama kedi geri geldi, kediyle ilgili iyi şeyler düşünmedim, başka bir varlık diye düşünürken camdan yakışıklı bir erkek kızgın bir ifadeyle uçarak beklediğim oda kapısına doğru geldi, ben hemen odamın kapısını kitlemeye çalışırım, “enişte” diye bağırırım ama gücüm yetmez.

Birden eniştemde gelir, o uçarak gelen erkek aslında onunda ben farklı bir varlık olduğunu düşünürüm, benimle konuşmaya başlar. Uyandım burada ama kediyi odamdaki masamın altından çıkaramadım ve bu bana sanki bir işaret veriyor gibi geliyor, böyle bir his var içimde. şimdiden teşekkürler. Seher’in rüyası.

Rüyanın ana unsurları: tanıdığım bir adam, eniştem, kalabalık, bir şey çözmek, matematiksel denklem, bir kaç karınca, birçok güvercin, simsiyah kedi, büyük kedi, oklava, başka varlık, varlıkla konuşmak, denklem çözmek, problem çözdüğünü görmek

Rüyada matematik denklemi görmek yorumu

Seher Merhaba,

Böylesine güzel ve enteresan rüyayı bizlerle paylaştığınız için çok sağ olun.

Rüyanız gerçek yaşamınızda kimi arayışlarda olduğunuzu, bir takım soruların cevabını öğrenmek istediğinizi simgelerken bunu başaracağınızı temsil etmekte, aynı zamanda bu başarı sonunda bolluk ve bereketi elde edeceğinizi ifade ederken kimi kem gözlerden uzak durmanızı tavsiye etmektedir.

Ancak rüyanızdaki en önemli mesaj, istediğiniz bu başarıya erişmek için şu anda içinde bulunduğunuz kafa karışıklığından kurtulmanız gerekmektedir.

“Rüyada Matematik Denklemi Görmek” için 2 yanıt

çok teşekkür ediyorum,yaptığınız yorumla bile kafamdaki onlarca olumsuz düşünceden kurtuldum…yorumlarınız benim için nasihattir:)

Rüyamda yukarı doğru uzun bir tahtada denklem benzeri şeyler var uzun matematik problemi yada denklemi gibi birseydi anlamını merak ediyorum ortam Loş bir ortamı tahtanin üstü daha aydinlikti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir