Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada matematik sınavına girmek

Rüyada matematik sınavına girdiğini görmek neye çıkar?

Merhaba, annem iki sene önce vefat etti, rüyamda ben matematik sınavına girmişim ve sınav kötü geçmiş, eve geliyorum, annem sınavı soruyor “kötü” deyince “tekrar sınava gir, iyi not al” deyip kızıyor bana, bende “hepsi iyi, bunda sorun var” deyip içeri gidiyorum. Kendime çok kızıyorum çünkü iyi not alamayacağımı biliyormuşum, yapamayacakmışım daha sonrada annemi yeni yaptığım reçelin tadına bakarken gördüm “çok iyi olmuş bu” dedi. Evet iki gün önce reçel yaptım ama okul ne demek anlamadım, hiç böyle bir şey de düşünmedim, teşekkür ederim size. 30, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada matematik sınavına girmek yorumu

Rüyada matematik sınavına girmekAsuman merhaba, mezun olduğu halde birinin rüyada okuluna devam ettiğini görmesi o kişinin reel yaşamınızda önemli bir gelişim ve / veya değişim içinde olduğunu ifade ederken aynı zamanda bu elde ettiği ilerlemenin farkında olmadığını simgeler. Rüyada girdiği sınavın kötü geçtiğini görmek yakında girişeceğiniz herhangi bir iş veya ticaret yatırımı konusunda kendinizi tam hazır hissetmediğinizi ifade eder. Bu rüya sınavdaki sorulardan daha ziyade sizin sınav suresince nasıl hissettiğinizi ve ne gibi duygular içinde olduğunuzu (yani ) sınavdaki ruh halinizi belirtir. Çoğunlukla kendinizi stresli ve öfkeli hissedersiniz. Şu anda günlük hayatta kendinizi nasıl hissediyorsanız, gördüğünüz rüyada da kendinizi aynı hissedersiniz.

Rüyada rahmetli anneyi diri görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, rüyada ölü anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar. Rüyada reçel görmek sürprizler, mutluluk anlamlarını simgeler. Tatlı şeyler ve yeni keşifler yapacağınızı ifade eder. Reçel yapmak, Reçel yaptığını görmek, Mutlu bir ev hayatını ifade eder.

“Rüyada matematik sınavına girmek” için bir yanıt

Rüyamda 3.kez alacağım matematik 1 dersinin sinavina giriyordum, sinav bu sefer çok kolaydı sasirdim, hoca test sormuş sonra döndüm hocaya bir baktim hocam fettullah gülen imiş sasirdim falan sinavin kolay olmasina ragmen ben hic okumuyorum kopya çekiyorum işin kolayina kaciyorum sonra kopya cekmeyi biraktim bi cozuyum dedim hoca bana seslendi raşit kopya çekme diye bende tam diyecektim ki hocam ben kopya çekmiyorum o ara hoca diğer raşit dedi baska birisini gosterdi falan ben yine şaşırdım sonra sinav bitti tam cikarken yakin arkadasima kanka bu sefer kesin geçtik dersi dedim o zaman uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir