Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Aslanlar

Rüyada mavi aslanlar görmek ne demektir?

Öncelikle Merhaba, bilinç altımı ne bilmiyorum ama ilk kendimi bu sebeple tanıtmak istiyorum. 22 yaşındayım hukuk öğrencisiyim. Dinler hakkında kabalaya varacak kadar detaylı araştırmalar yapmaktayım. İnternet’teki saçma bilgilerden ziyade elime dokunabildiğim kitapları tercih ediyorum. İnternet bazen işlerimi kolaylaştırıyor. Az çok baktım bilinç altı da olabilir ama; Rüyam şu.

Dünyadan git gide uzaklaştığımı görüyorum ve birden inanılmaz bir hızda renk renk katmanlarında geçip, yüzüm dünya’ya doğru dönükken, sanki evreninden çıkıyorum ve başka bir tane daha. Bu şekilde en az 3-5 kere (rüya anında evren olarak düşündüğüm) yerden geçtim. Ardından boşluğun içinde mavi aslanlar görmeye başladım. Neden bilmiyorum ama onlara gülümsedim. İçimde de bir huzur vardı. Ardından uyandım. Rüyamı Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada mavi aslanlar görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda yaşamakta olduğunuz duygu yoğunluğunu göstermektedir.  Kendinizi aşmak, bilinmeyeni öğrenmek, ulaşılmaza ulaşmak konusundaki aşırı arzularınız tepe noktaya ulaşmış durumda.

Rüyanızdaki mavi aslanlar ise güç ve huzuru simgelemektedir. Arzu ettiğiniz güce ulaşacak ve özlediğiniz huzura kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aslan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mavi Aslanlar” için 2 yanıt

Rüyada erkek aslan görmek
Merhaba. Ben Halil İbrahim, rüyamda 4 tane genç, yeleleri yeni oluşmaya başlamış erkek aslan gördüm. Dördü de zincirle evin bahçesinde bağlı idi.
Patronumun oğlu bu aslanları çözüp kafeslerine katmamı söylüyordu. Aslanlardan korkuyordum ama aslanlar beni umuruna bile katmıyorlar, tepki vermiyorlardı. Zinciri çözmek üzere elimi uzattım ve uyandım tam olarak ne anlama geliyor acaba

Rüyada aslanla karşılaşan ve korku duyan bir kimse maceralı sayılan bir işten büyük kazanç sağlayacak ve üstün, önemli biriyle dost olacak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir