Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Ayakkabı Görmek

Rüyada mavi ayakkabı görmek ne demektir

Dün gece 4 yıl önce ayrıldığım sevgilimin rüyasına girebilmek için dua ettim. Kendi rüyamda ise İstanbul dışında yaşayan eski sevgilimin evine gittiğimi gördüm. Normalde annesini tanıyorum ama pek konuşmamız olmamıştı. Rüyamda ise beni çok sevdiğini ellerimden tutarak güzel güzel şeyler söylüyordu. Balkona çıkarak bana site dışını gösteriyordu. Site çevresinde çok temiz güzel şelale havuz vardı.

Biz otururken sevdiğim çocuk içeri geliyor. Annesi beni arka odaya saklıyor. Odadan “ben onun için geldim buraya” diyerek çıkıyorum. Yanından geçiyorum, dar bir holden ama ben hep o evde imişim gibi davranıyor. Saate bakıyorum 18:00 olduğunu görüyorum. “Gitmem gerekiyor artık geç kalıyorum eve uçakla yol 1 saat sürecek” diyorum.

Evden çıkıyorum kapı önünden bir ayakkabı alıyorum benim ayakkabım imiş. Bir tanede mavi bir ayakkabı var rengi çok hoşuma gidiyor ama almıyorum. Anne ve babamın da benimle döneceğini öğreniyorum daha sonrasında. Bina önüne çıkıyorum karanlık bir sokak ve bir sürü insan var. Hiç birini tanımıyorum. Kaldırıma oturuyorum ve ağlıyorum onu göremedim ona doyamadım diye. Birden yağmur başlıyor ıslanıyorum. Benim ağlamam bitince yağmurda duruyor, içimden “yağmur göz yaşlarımı temsil ediyor” diyorum. Sevdiğim çocuğu arıyorum. o yapı kapısına doğru bakıyor. Ben ise arkasındayım sanırım benim çıkmamı bekliyor diyorum. Eve dön erkende facebook duvarına bakıp benimle ilgili bir yorumda bulundu mu diye bakıyorum. Şarkılar sözler paylaşmış. Benim için paylaşmış bunları derken uyanıyorum. Yorumlarınızı rica ederim. Çok teşekkürler.

23 yaşında bayanım, bekarım, bankacıyım. Eski sevgilimi unutamadım bana dönmesini bekliyorum.

Rüyada mavi ayakkabı görmek neye yorulur

Rüyanız tipik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, bir çok pişmanlığı işaret etmektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi eski sevgiliyi görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe rüyada eski sevgiliyi görmek azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyanızın dikkat çeken ayrıntısı kapıda mavi ayakkabı görmenizdir. Bilindiği gibi gerçek hayatta ayakkabı ayağı, dolayısıyla insanı koruyan giyecektir. Ayaklar ise vücudu taşıyan, onun yükünü tüm yaşam boyunca çeken organlardır dolayısıyla ayakkabılar yaşam boyunca vücudun ağırlığını taşmaktadır.

Rüyada ayakkabı görmek yük, eziyet, yorgunluk, sıkıntı gibi mesajlar verir. Genel olarak, ayakkabı yaşam için mevcut yükler ve onların yansımasını simgeler. Renginin mavi olması, reel hayatta yaşadığınız sıkıntı ya da stresin bitmesini, huzura kavuşmak istediğinizi işaret etmektedir. Çünkü mavi huzurun simgesidir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar yaşamın sıkıntılarının süreceğini, buna karşı hazırlıklı ve güçlü olmak gerektiğine yorumlanır.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mavi Ayakkabı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada mavi süet ayakkabı görmek
Ben rüyamda 15 tatil bitince 8+2 bir villada okula dönüş partisi veriyordum. Ve önü kısa arkası uzun saks mavisi bir elbise + saks mavisi süet bir ayakkabı vardı. Ayrıca sürekli o ayakkabıya bakıyordum. Bir de ben normalde çok ayakkabı bağımlısı biriydim, gördüğüm ayakkabı da zaten 10 santimlik idi. 13 yaşındayım. Bunu bana açıklar mısınız ?

Rüyada parti görmek, Bir partiye, toplantıya, davete katıldığını görmek o partinin durumu ile değerlendirilir.

Rüyamda önce evdeydim kuzenim ve abim vardı 10 tl verdi abim kola al diye sonra hiç bilmediğim dagınık bir yere gittim ayakkabılıklar bu ayakkabılar eski pis ve normalden daha büyüktü altında buzluk vardı kola gazoz fanta gibi içecekler vardı ordan çıktım. Dolaşmaya gittim arada bir sıçrıyordum düz demirlerin üzerine atlıyordum sonra başka demirin üstüne arada bir yapıyordum bunu sonra cadde çıktım sevdiğim kızı başkasıyla sinirlendim kıskandım gördüm sonra tekrar zıpladım fakat bu sefer daha ileri ve dönerek sonra bir mahalleye girdim sevdigim kızın en yakın arkadaşlarından 1 tanesi beni takip etmeye başladı bunu mahalleye girince fark ettim gölgesine baktım ve hızla yürümeye başladı kıza merhaba dedim sana bir soru sorabilir miyim dedi. Sor dedi aramızda kalcagına söz veriyo musun dedi söz dedim mervenin sevgilisi varmı dedim sevindim sanmam dedi. Aniden okulda buldum kendimi tekrar o kızla konuşuyorum mervenin hayatını anlatıyordu bana onun 3 yılı boş geçti hiç dışarıya adım atmadı felen dedi onun için üzüldüm neden diye sorduğumda arkadaşları onu bıraktığı için dedi. Sevdiginin en yakın arkadaşının sağ elinde kış kamuflajı olan bir eldiven var 1 öğretmen geldi orta bir mesafeden haydi içeri dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir