Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık ne demektir?

Rüyamda mavi renkli küçük bir balıktan daha küçük balık çıktığını gördüm, tanıdığım bir kadında ağacın dibinde kafası gözüken iki balığı yılan zannedip öldürdü, acaba neye işaret? yorumlar mısınız? çok teşekkür ederim.

Rüyada mavi balık görmek tabiri

Hacer merhaba, bu çok ilginç rüyayı gönderdiğin teşekkür ederim. Ama bundan sonra lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin. Bu rüyayı eklediğiniz yorum alanından alıp buraya taşıdım ve cevaplıyorum.

Rüyada mavi balık görmek rüya sahibi için kısa zamanda gelecek kısmetleri ve şansının açılacağını haber verirken aynı zaman huzur bulmayı müjdelemektedir. Çünkü balık şans ve kısmet demektir, renginin mavi olması ise huzur simgeler.

Rüyada balık içinden başka bir balık çıkması çok değerli bir anlam taşır ve duygusal dünyanızda bazı olumlu değişiklikler olacağını, hayata pozitif bakmaya başlayacağınızı, devamında çok daha mutlu, huzurlu, bereketli günlere kavuşacağınızı müjdeler.

Rüyada tanıdığın bir kadının balığı yılan sanarak öldürmesi ise çevrenizde düşüncesizce hareket etme huyu olan bir kadın olduğunu ve onun düşünmeden yaptığı bir şeyin ya da söylediği bir sözün sizin yolunda giden hayatınızı veya önünüzdeki şans ve kısmeti değerlendirmenize olumsuz bir etki yapabileceğini ve bu yüzden bu kadına karşı dikkatli olmak, işlerinize karışmasına müsaade etmemeniz gerektiğini hatırlatmaktadır.

“Rüyada Mavi Balık Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, rüyamda yağmurlu bir gecede arabayla bozuk bir yoldan gidiyoruz. Şoförü tanımıyorum, kuzenim (dayımın kızı) de arabada arka koltukta. Bir adres var şoförün elinde. Burası diyor iniyoruz. Tahta bir tezgah, ıslak. Üzerinde midyeler var. Şoför tezgahı kurcalıyor midyelerin arkasında büyük mavi bir balık var, işte buldum diyor. (Şoför değil dayım var artık yanımda, nasıl olduysa) tezgahın yanındaki kapıdan giriyor sonra dedemle (babası) birlikte çıkıyor. O mavi parlak balıkla ilgili konuşuyorlar, dedem balığı temizlemeye başlıyor bir yandan da sattığı balıkları hep temizlediğini söylüyor. (Dedem gibi değil sıradan bir balıkçı gibi davranıyor) balığın derisini kaldırınca içinde bir sürü küçük balık görüyoruz, çok düzgün sıralanmışlar. Ne kadar taze diye dokunuyorum. Sonra küçük balıklardan bazılarının canlı olduğunu fark ediyorum, o kadar taze ki bazıları canlı diyorum. Canlı olanlar parmaklarımı ısırmaya başlıyor. Elime asılan balıkları poşete koymaya çalışıyorum hatta bir tanesini ölsün diye sıkıyorum ama ölmüyor. Öyle uyandım.
Bekarım 25 yaşındayım çalışıyorum. Bu aralar kırıldığım bazı şeyler var. Onun dışında ruh halim normal sayılır. Rüyadaki kuzenim benden bir yaş küçük o da bekar. Dayımla aramız iyidir. Dedem de ilim sahibi bir insandır.

Ayşegül merhaba, gördüğün rüya şu anda şansının ve bahtının açık olduğu güzel bir yaşam evresinden geçtiğini ancak ya bunun farkında olmadığını ya da bir nedenle önündeki güzellikleri göremediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir