Rüyada Mavi Boya Görmek

Rüyada mavi boya görmek ne demektir?

Rüyamda ilk önce şuan oturduğum evimin rengi sarı iken maviye boyuyorum. Daha sonra bulunduğum ilçeden gitmeye çalışıyor yola çıkıyorum, ancak bir seviye yol aldıktan sonra yol tamamen sular tarafından yarılmış karşıya geçemiyorum. O sırada yaşlı ve sakallı bir amca bisikletini bana veriyor. Bisiklet sürerek gitmeye çalışıyorum. Dağlık bir alanda sular üzerime doğru yükseliyor kaçmaya çalışıyorum. Bir delik ama çok dar bir delik buluyorum, bisikleti oradan geçiyorum ancak kendim geçemiyorum.

Ellerimle çamuru kazıp kaçmaya çalışıyorum. 25 yaşında erkek ve bekarım, devlet memuruyum. Rüya temaları : sarı ev, mavi ev, maviye boyamak, ev boyamak, yaşlı biri, sakallı bir amca, bisiklet vermek, bisiklet sürmek, dağlık alan, dar bir delik, çamur kazmak.

Rüyada mavi boy görmek yorumu

Rüyanız içinde bulunduğunuz, yaşadığınız değişim isteklerinizi ifade etmektedir.

Evinizin şu anki sarı rengi sağlık konusunda bir probleme, bir sıkıntıya veya üzüntüye işaret etmektedir. Mavi renge boyadığınızı görmeniz iç barışı, büyük bir memnuniyet kaynağı ve sembolü gösterir. Ailenizle birlikte mutlu günler geçirmek istediğiniz anlamına gelir.

Rüyada yaşlı ve sakallı kişiden aldığınız bisiklet ise rahatlamak, sıkıntıların bitmesi, sorunlarınızın üstesinden kendi çabalarınızla gelmek anlamını taşımaktadır. Rüyada bisiklet sürmek sayfasında anlatıldığı gibi bisiklet sürerek gitmeye çalışmanız ise rüya sahibi kimsenin sorunların üstesinden kendi çabasıyla gelmesine, sıkıntılarını kimseden yardım almadan kendisinin çözeceğine işaret eder.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir