Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada mavi gömlek giydiğini görmek

Rüyada mavi gömlek giymek neye delalet eder?

Tam 1 senedir ona aşığım. Hayatımda hiç kimseye karşı hissetmediğim duyguları ona hissediyorum. Sebebi ne? onu bana çeken şey ne? hiç bilmiyorum. Ama ben uzun bir süredir bu adama uzaktan sevdalıyım. Aynı okuldayız ve aşık olduğum bu adam yanında kızlarla dolanan aslında pek de güvenemeyeceğimiz ama yakından tanırsak sevebileceğimiz bir tip. Bilirsiniz platonik aşkları hep hareketlerinden bir anlam çıkarma çabası vardır. Bende de aynı çaba var. Arkadaşlarım ve ben onun beni sevdiği kanaatine varıyoruz fakat bu his bende çok kısa sürüyor. Hareketleri sevdiğini gösteriyor ama bir yandan da göstermiyor. Neyse rüyaya geçelim.

Ben bir gün Allah’a dua ettim bana onun beni sevip sevmediğini göstermesi için ve istihareye yattım. Rüyamda o ve ben okul kantininde idik ve ikimizde aynı mavi gömlek giyiyorduk. Ben heyecanlı hissediyordum. Bu rüya üzerine çok düşündüm ama sonuç çıkaramadım bunun üzerine bir daha mavi gömlek gördüm. Hiç bir şey anlamadım ve kafam çok karışık. Bana yardım edin lütfen. Yardımınız benim için çok büyük bir teselli olacak, yüreğimde yanan kocaman ateşi söndürecektir. Şimdiden teşekkürler. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada mavi gömlek giymek tabiri

Rüyada mavi gömlek görmekDeğerli okurum, şu anda klasik bir genç kız geçiş dönemi yaşıyorsun ve bir kaç yıl sonra bu anları hatırladıkça güleceksin ve “ben ne kadar boş şeylerle uğraşmışım” diyeceksin. Ama üzülme bu hemen herkesin yaşadığı bir dönem, kimi ünlü bir oyuncuya aşık olur, kimisi ünlü bir futbolcuya, kimi öğretmenine kimisi de arkadaşına. Bu kişinin gelişimi için gereklidir ve yaşanmalıdır ancak normal hayatını olumsuz etkilemeyecek sınırlar içerisinde. Yaşın henüz 17, eğer eğitimini tamamlayıp, bir meslek sahibi olmak, toplumda bir yerin olsun, söyleyecek bir sözüm olsun diyorsan öncelikle eğitimini ve geleceğini düşünmelisin. Yok ben evde oturur 3 – 5 çocuk doğurur, kocam ne derse onu yapar, döverse ağlar, severse gülerim diye düşünüyorsan televizyonda bol bol yerli dizi izleyebilir, bu basit platonik duygularla hayaller kurmaya devam edebilirsin. Nasıl olsa bir koca bulursun. Bu yazdıklarım sadece senin için değil tüm genç kızlarımız için geçerlidir.

Rüyada gömlek görmek yakında bir sıkıntıya düşeceğine işarettir. Rüyada gömlek giydiğini görmek bile bile kendini bir sıkıntıya soktuğunu ifade eder. Rüyada mavi renk huzurun simgesidir. Aileniz ile birlikte huzurlu günler geçirmek anlamına gelir. Mavi renkli bir eşya görmek iç barışı, büyük bir memnuniyet kaynağı ve sembolü gösterir. Rüyada mavi renkli gömlek görmek ve giymek ise bu sıkıntıyı kolay atlatacağını temsil eder.

“Rüyada mavi gömlek giydiğini görmek” için bir yanıt

Merhaba. Rüyamda mavi tonlarında gömlek ve siyah bir ayakkabı giymiştim. Bir eve girerken ayakkabıyı çıkardım. Ayakkabım ve gömleğim sarıya dönmüştü. Rüyamın anlamı nedir? Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir