Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Gömlek Görmek

Rüyada mavi gömlek görmek ne demektir?

Rüyada mavi gömlek görmekEşimle ilk gecemizde rüya gördüm ve size bunu yazmak istedim, rüyamda yataktayız, yanımda uyuyan o değil ama ben biliyorum o olduğunu ve gözleri masmavi bana bakıyor, sonra kardeşim odaya geliyor ve o da mavi, yepyeni bir mavi gömlek giymiş yatağa oturuyor ve konuşuyor.

Biraz korktum doğrusu, çünkü bir yakınımı kaybettim onuda rüyamda görmüştüm, masmavi bir gömlek giymişti ve hastanede yatağında oturuyordu ve ben onu ziyarete gidememiştim, o rüyadan sonra ziyaret ettim ve bir ya da iki gün sonra vefat etti, şimdi mavi gömlek görünce korkuyorum. Ben 37 yaşında bir bayanım, hamileyim şimdi, hazır olmadığım için doğurmaya kafam karışık, ne yapacağım konusunda hep kararım değişiyor.

Tekrar bir rüya gördüm , çok dik ve tehlikeli bir merdivenden indim ve düğün yapılacak gibi bir evde yemek yedim ve bir torba dolusu Türk lokumu vardı, yeğenimle birlikte idim ve bu yeğenim çok zeki ve de akıllı , her yönüyle takdir ettiğim yine mavi gözlü 12 yaşında bir çocuktur.

Çok teşekkürler. Sürekli sizin yorumlarınızı takip ediyorum, sanki en doğru yorumu siz yapıyorsunuz hissindeyim. İyi çalışmalar. Rüyanın unsurları: hastane, dik merdiven, tehlikeli merdiven, düğün evi, yemek yemek, Türk lokumu, lokum yemek.

Rüyada mavi gömlek görmek neye yorulur?

Değerli okurum,

Bilindiği gibi hamilelik dönemi bir anne adayı için ( elbette baba adayı için de ) çok özel bir dönemdir. Bu dönemde bir mucize gerçekleşme, bir can ortaya çıkmaktadır. Gebelik zamanında anne adayı bir çok duyguyu çok derin olarak yaşar ve bunlar rüyalara yansır. Lütfen hamile rüya tabiri sayfasını okuyunuz, eminim çok yararlı bulacaksınız.

Rüyanızın ilk bölümünde yanında uyuyanın eşiniz olmadığını görmeniz, geçirmekte olduğunuz dönüşümü simgelemekte, bu değişim yaşamınızı artık eşinizle paylaşacağınız fikrine alışmanız gerektiğini göstermektedir.

Rüyada gömlek görmek, sıkıntıya işaret eder. Bakınız gömlek rüya yorumu.

Rüyada mavi renk görmek ailenizle birlikte mutlu günler geçirmek anlamına gelir. mavi renkli eşyalar görmek iç barışı, büyük bir memnuniyet kaynağı ve sembolü gösterir. Buradan yola çıkılarak, mavi gömlek, yaşayacağınız sıkıntıyı kısa sürede atlatıp, mutluluğa kavuşacağınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gömlek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. merdiven çıkmak güzel bir iş yapıp, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır. Merdiven inmek çok güzel bir fırsatı kaçırmak anlamına gelir.

Düğüne gitmek , Düğünde olduğunu görmek, Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder.

Rüyada lokum yemek çok mutlu olacağınız bir haber almak anlamına gelir. Bu haberle günleriniz daha mutlu geçecektir.

“Rüyada Mavi Gömlek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada mavi gömlek almak neye işarettir
Rüyamda mavi gömlek görüyorum, çok güzel ama pahalı diye almıyorum. Sonrasında aynı yerden geçiyorum ve tam bedenime göre ucuzlamış şekilde mavi gömleği alıyorum.
Arkasından siyah bir jeep e biniyorum otoparka bırakıp arabadan iniyorum, kendi kendine gitmeye başlıyor vitesi ile oynuyorum duvara çarpıyor, hafif şekilde. Sonrasında da sevgilimden sevinçli hayırlı haber alıyorum.
Kimden: endlesh
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:Bekar

Rüyada mavi görmek görmeniz, sonrasında almanız, gerçek hayatınızda başınızı bir derde soktuğunuzu ve ailenizin yardımıyla bundan kurtulduğunuzu ya da kurtulacağınızı işaret etmektedir.
Rüyada 4 çeker, 4×4 araba, jip, suv araç, jeep görme, Jip görmek, almak, satmak veya kullanmak günlük yaşamınızda bazı endişeler, korkular içinde olduğunuzu simgeler.
Rüyada güzel haber almak, haberler mutluluğun ve şansın habercisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir