Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek neye işaret eder?

Rüyada mavi göz görmekRüyamda çok güzel bir mavi göz fotoğrafı gördüm. Gerçek hayatta çok sevdiğim bir ablanın bebeği olmuş “fotoğrafı var mı? bakabilir miyim?” dediğimde cüzdanını açıyor ve bana mavi bir göz gösteriyor, sonrada geri veriyorum cüzdanı. Bunun manası ne olabilir? Özlem.

Rüyada mavi göz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mavi göz görmek, mavi gözlü birini görmek bu önemli bir rüyadır, günümüzün ağır yaşam şartlarında sık görülen bir rüyadır ve dikkat, ikaz, hile ifade eder. Çevrenizle ilişkileriniz, yaptıklarınız, söyledikleriniz hakkında dikkatli olmanız gerektiğini simgeler.

Mavi gözlü olmak, mavi gözlü olduğunu görmek, Mavi gözün az bulunan göz rengi olması ve bundan kaynaklanan çekiciliği nedeniyle kimi kişiler bunu gerçek yaşamlarında çok arzular, bu arzuları uykularına yansır. Eğer gerçek yaşamdaki güçlü isteğin yansıması değil ise bu rüya davranış ve düşüncelerinizde dikkatli olmanız gerektiğini, insanları kırmamaya özen göstermeniz gerektiğini aksi takdirde yalnız kalma tehlikesi içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

“Rüyada Mavi Göz Görmek” için 2 yanıt

Normalde Yeşil gözlüyüm rüyamda bir gözümün mavi olduğunu gördüm bu ne anlama gelir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir