Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda mavi gözlü çok güzel 1 yaşlarında bir bebek gördüm ve bebek yemek yerken boğuluyor. Ben bebeğin boğulmasını engelliyorum. Bebeğin boğazından enteresan bir şekilde sabun parçaları çıkıyor?? lütfen cevaplar mısınız? 28 Aralık 2009, 21:49

Rüyada mavi gözlü bebek görmek neye yorulur?

Rüyada mavi göz görmek dikkat, uyarı anlamı taşır. Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. Bebekler içinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi ve bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebek görürseniz bu sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Rüyada bebek görmek konusunda detaylı bilgiler için lütfen bebek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek , yardıma gereksinimi olan bir çok yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Sabun kalıbı görmek, sıkıntıdaki bir insana yardım edeceğine işaret eder. Sonuç olarak bir yakınınıza yardım etmeniz gerektiği ancak bu yardımı yaparken dikkatli davranmanız işaret edilmektedir.

“Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek” için 7 yanıt

Rüyam’da benim oğlumun gözleri masmaviydi… Kendisi tabiattan sarisin ve yesil gözlüdür… Bana rüyamda birgün yanima gelip benimle yasayacakmis dedi… Onun annesi alman ve biz ayri yasariz… Allah rizasi için bana bu Rüyanin…

Celal,
Rüyanız, uyanık hayatınızda bazı konularda çok dikkatli olmanızı hatırlatmaktadır.
Mesajınızdan anladığım kadarıyla eşinizle ayrısnız ve oğlunuz annesiyle kalıyor. Eğer durum öyle ise, bu rüya oğlunuzun sizi çok sevdiğini, sizinle olmak istediğini ifade ederken bu konuda atacağınız adımlarda dikkatli olmanız gerektiğini işaret edebilir.

rüyamda bir bebek vardı ve bütün insanlar bana sen eğer elini uzatırsan o da sana bağlanır diyordu. bende bebeğe ellerimi uzattım onu bir ağacın üstüne çıkardım.ama onu bırakmaya korktum düşer diye daha sonra bana baktı gözleri lacivertti ve çok güzel bir bebekti.sizce ne anlama geliyor.lütfen cevaplarmısınız?

, ben 4 aylık evliyim ve son 1 aydır rüyamda sürekli 1-2 yaşlarında mavi gözlü erkek çocuk görüyorum anlamı nedir acaba

rüyamda ikiz mavi gözlü bebek doğurduğumu gördüm ki ben evli değilim ve evlenecek yaşta deilim ama bebek 1 yaşlarında

, ben rüyamda 1 yaşlarında mavi gözlü bir bebek emzirdiğimi gördüm ama bebek benim değildi ve bende bekar birisiyim sonra o bebeğin göz renginin bir tanesi kahverengiye dönüştü. Onu severken uyandım

Ben dün gece rüyamda bir yaşındaki teyzemin oğlunu gördüm. kuzenimin gözleri normalde koyu kahverengi siyah gibi bir renk ama ben onun gözlerinin maviye dönmüş olduğunu gördüm ve teyzemin de yıllar sonra doğan ilk ve tek çocuğu olduğu için de korktum lütfen bana yardım eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir