Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Gözlü Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada mavi gözlü eski sevgiliyi görmek neye delalettir?

Beş aydır birlikte olduğum erkek arkadaşımın, bundan iki yıl önce ayrıldığı sevgilisini rüyamda gördüm. Erkek arkadaşım, her daim kızın ondan ayrıldığını, fakat bunu yaptığı için ona minnettar olduğunu, onun çok kıskanç, kaprisli olması sebebiyle hayatı zindan ettiğini, annesininde onu hiç sevmediğini ve böylece zaten hiç mutlu olmadıklarını dile getiriyor. Bu anlatılanlardan fazla etkilenmiş olacağım ki hiç görmediğim bu kızı rüyamda biraz irice, masmavi korkutucu gözleri olan uzun siyah saçlı bir kız olarak gördüm.

Erkek arkadaşımla masada oturmuş konuşuyorlar, içim rahat olmasa da uzaktan onları izliyorum, ağlıyor ona sarılıyor, o sarıldıkça sevgilim kaçıyor, yanlarına gidiyorum, kız akıldan yoksun gibi davranıyor, sanki delirmiş çocuğu çekiştiriyor, elini tutuyor, kovalıyor, biz birlikte kaçıyoruz.

Sonra sevgilim bir an yanımdan kayboluyor, nereye gitti diye düşünürken kızın hala peşimde olduğunu görüyorum, kanatlarım yok kollarımı yukarı aşağı kanat gibi sallayarak uçmaya başlıyorum, kız ayağımı tutmaya çalışıyor, erişemiyor uyanıyorum.

Yalnız bu uçma olayı benim rüya alışkanlığımdır, her rüyamda birilerinden kaçarken uçmaya başlarım, damdan dama yüksek katlardan aşağılara. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüya temaları : erkek arkadaşın sevgilisi, kıskanç, kapris, irice biri, masmavi gözler, korkutucu gözler, uzun siyah saç, akıldan yoksun, delirmiş, uçmaya başlamak, havada uçmak, damdan dama uçmak, yüksek katlardan aşağılara uçmak.

Rüyada mavi gözlü eski sevgiliyi görmek neye yorumlanır?

Rüyanız eski anılarınız, yaşadıklarınızla bir hesaplaşma içinde olduğunuzu, kendinizi sorguladığını ifade etmektedir. Kendinizi sorgulamanız oldukça sağlıklı bir davranıştır ancak gördüğünüz rüya bu sorgulamalardan bir sonuca ulaşamadığınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mavi Gözlü Eski Sevgiliyi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada evlenmeden önceki sevgilisini görmek
Merhaba ben 3 yıllık evliyim birde oğlum var, ben sürekli rüyamda evlenmeden önceki sevdiğimi görüyorum, kafamdan atmaya çalışıyorum, tam unutmuşken tekrar görüyorum, istemiyorum ama olmuyor, bu da beni ister istemesi etkiliyor. Bu ne demek acaba.

Esra merhaba,
Rüyanız iki anlam taşıyabilir.
Birincisi içinizdeki pişmanlıkların yansıması olabilir. Bu durumda pişmanlığın faydası olmadığını bilip kendinizi ailenize odaklamanın yollarını bulmalısınız.
İkincisi ikaz edici, yararlı bir rüya olabilir. Eski sevgilinizle yaptığınız hatalardan ders çıkarmak, onları tekrarlamamak gerektiğine işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir