Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Gözlü Kedi Görmek

Rüyada mavi gözlü kedi görmek neye işarettir?

Rüyamda evimizin çatı katında, biri beyaz biri gri, iki yavru kedi vardı. Ben çok tatlılar en azından birini eve alalım diye düşünürken bir köpek kedilere saldırmaya başladı. Beyaz kediyi kurtardım ama diğerini kurtaramadım, köpeğin gri kediyi yediğini gördüm. Kurtardığım kedinin gözleri masmaviydi. Yavru kediyi odama götürdüm, bizim evin kedisi onu görünce konuştu. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada mavi gözlü kedi görmek yorumu

Rüyada çatı katı görmek bütünlüğü ve yaşamın temel özelliklerini ifade eder. Bilindiği gibi çatı, bir binayı yağmur, kar, sıcak ve soğuktan koruyan kısımdır. Çatısız bir ev tam değildir. Rüyada çatı görmüş olmanız yaşamınızda bütünlüğü sağlamak konusunda çabalarınızı işaret eder. Rüyada görmüş olduğunuz kedi yavruları aslında sizin sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade etmektedir.. Rüyada yavru kedi görmek aynı zamanda sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir. Köpeğin yavru kedilere saldırması uyanık hayatınızda yaşamın bazı yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil etmektedir. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Köpeğin kedilerden birini yemesi sizin gerçek yaşamınızda bazı korkular, endişeler taşıdığınızı, sevdiğinizi bir şeyleri kaybetme korkusu içinde bulunduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyanın sonunda yavru kediyi kurtarmanız derin bir anlam taşımakta ve sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir şeyi / şeyleri kaybetmemek için verdiğiniz mücadelenin,  zor yaşam şartlarının sizi yorgun ve bitkin düşürdüğünü, bazı işleri başarmak için kendini yeteri kadar güçlü hissetmediğini göstermekte, gözlerinin mavi renkli olması yorgun kalmanın sizin için tehlikeler taşıdığını anlatmakta, kedinin konuşması ise insanlarla iletişiminde olağan ötesi bazı gizli yetenekleriniz olduğunu, aklını ve zekanı tatlı dilinizle bir arada kullanarak hayatta tüm sorunlarınızı kolayca çözeceğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Mavi Gözlü Kedi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sevdiği çocuktan mesaj almak ve yavru kediler
Rüyamda iki tane yavru kedi gördüm ikizler çift renkliler kafaları gövdelerinden büyük. Ayağıma dolanıyorlar sevmek istemiyorum geri çekilirken yere düşüyorum bu sefer oturarak ayaklarımla itiyorum ama yine de sırnaşıyorlar bu arada sevdiğim çocuktan mesaj gelmiş ama okuyamadım bir türlü kedilere git mit derken uyandım. Gamze, 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutsuz.

Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatta sevdiklerinizi ihmal ettiğini ifade ederken sevdiğin çocuktan mesaj alman ise hayatında kimi değişiklikler yapacağını gösterir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir