Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Işık Görmek

Rüyada mavi ışık görmek neye delalet eder?

Rüyamda ailecek evimin bahçesinde oturuyoruz ve bir süre sonra bahçede dupduru su dolu olduğunu ve bir havuza döndüğünü görüyorum. Ben bir salıncaktayım ve salıncak sallandıkça o duru suya girip çıkıyorum. Salıncak beni öyle yükseklere çıkarıyor ki ilk başta hoşuma gidiyor, sonra bilmediğim yerlere uçuruyorum, mavi ışık ile aydınlanmış karanlıkta kalabalık insanlar var, ben hala salıncaktayım ve onları yukarıdan goruyorum.

Sonra bu salıncağın şeytana ait olduğunu anlıyorum ve “lanet olası şeytan” deyip namaza durmaya çalışıyorum, salıncakta olduğumu anlayıp şehadet getirmeye çalışıyorum. Kelimeyi şehadeti çok zor getirmeyi başardıgım an uyandım.

O salıncak bana cehennemi gösterecek sandım. Bu rüyada kötü bir aile vardı, evlerinin balkonunu boyuyorlardı, rengi pembeydi, rüyamda o kadının şeytan olduğunu ve salıncak ipini o değiştirdi diye düşündüğümü hatırlıyorum. Uyandığımda saat sabah 8 di ve muayyen günde görülen bir rüya. Açıklama bekliyorum. Tesekkurler.

Rüyada mavi ışık görmek neye yorumlanır?

Rüyada su görmek, sizin bilinç altı ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Rüyada salıncak görmek çok önemli bir konuda son kararı sizin vereceğinize işaret eder. Rüyada salıncağa binmek; kısa süreli aşk yaşamak anlamına gelir.  Salıncakta sallanmak evli veya bekar için önemli bir dönem içinde olduğunuza işarettir. Rüyada mavi ışık görmek iç huzuru, büyük bir memnuniyet kaynağı gösterir.

Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşabilmek için doğru olmayan, haksız, kötü yolları veya metotları denemenin size faydadan çok zarar getireceğini bilmeniz gerektiğini ifade eder.
Bu rüya aynı zamanda sizi doğru yoldan çıkarmaya çalışan kişiler olabileceğini ve ister onun dediklerini yapmak isterse yaptıklarını yapıp onun yolundan gitmekten sakınmanız gerektiğini temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şeytan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mavi Işık Görmek” için bir yanıt

Kumsaldaki salıncakta sallanmak
Rüyamda deniz kenarındaydım. Hava çok güzeldi denizde sakindi. Kumsalda salıncak kurulmuştu. Bende salıncakta oturdum hafif sallandım. İçimde tarifsiz bir huzur vardı. Sonra elimi kaldırdım baktım ki yüzük parmağımda üzerinde erdem yazan altın bir yüzük var. Bu bana garip gelmedi. Sonra kalktım kumsalda biraz yürüdüm denize iyice yaklaştım. Yüzümde tebessümle, içimde büyük bir huzurla denizi seyrettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir