Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Mavi Kağıt Görmek

Rüyada mavi kağıt neye delalet eder?

Rüyada mavi kağıt görmekRüyamda bilmediğim bir mekanda tanıdığım ama fazla görüşmediğim bir kız arkadaşımı gördüm. İş yerinde onunla beraber çalışıyorduk fazla muhabbetimiz yoktu ama kısa bir süre çalıştık sonra o başka bir işe girdi ve bir daha görüşmedik. Rüyamda onu çıplak bir şekilde gördüm üzerinde sadece bir mavi kağıt vardı ve bu kağıtla edep yerlerini örtmeye çalışıyordu. Bana doğru geldi kendimi örtemiyorum” diye yardım istedi. Bende iki elimle kağıdı bağlayarak onu örttüm. Rüyada gördüğüm kıza hiç bir şey hissetmedim, tuhaf bir mekan idi ama aşırı ışık ve aydınlık vardı, kapalı bir mekan ve kimsenin olmadığı uzakta bir yerde idi.

Rüyada mavi kağıt görmek yorumu

Selim merhaba, ben bu rüyaya yorum yapmakta zorlandım, sana unsurların anlamını yazacağım ve mesajı senin tespit etmeni isteyeceğim.

Bilmediğin mekan görmek senin gerçek hayatta bilinçaltında bastırılmış olarak duran ölüm korkusunun açığa çıktığını ve seni negatif etkilemeye başladığını simgeler. Eski iş arkadaşı görmüş olmanız sizin eski çalışma yaşamınızdan zihninizde kalan bazı kötü hatıraların canladığını gösterirken, aynı sıkıntıları tekrar yaşama korkusu taşıdığınızı temsil eder. Onun çıplak olması büyük ihtimalle geçmişteki bu korku veren durumun sebebini merak ettiğinizi göstermektedir. Çünkü çıplak birini görmek gerçek yaşamanızda merak ettiğiniz kimi şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunuzu temsil eder.

Rüyada kağıt görmek genel anlamda isteklerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır, mavi kağıt görmek doğru habere işarettir. Senin mavi bir kağıt ile çıplak durumda olan eski iş arkadaşın kzı örtmen ise korkularından uzaklaşıp huzura kavuşacağını ifade etmektedir. Çünkü mavi huzur demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir