Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Kazak Görmek

Rüyada mavi kazak görmek neyi anlatır?

39 yaşında, bekar kızım, Devlet memuruyum. Oldukça üzüntülü bir dönem geçiriyorum. Rüyamda saks mavisi beli kısa, el örgüsü bir örgü kazak giyiyorum, Gerçekte de böyle bir kazağım var. Bu rüyam ne anlama gelmektedir?

Rüya temaları : saks mavisi, kısa belli kazak, örgü kazak, kazak giydiğini görmek. 26 Mart 2010, 20:47

Rüyada mavi kazak görmek neye yorulur?

İlknur Merhaba, rüyanız çok kısa, çok sade olmasına karşılık çok derin mesajlar vermektedir;

Rüyada mavi renkli eşyalar görmek iç barışı, büyük bir memnuniyet kaynağı ve sembolü gösterir.
Rüyada mavi renk görmek ailenizle birlikte mutlu günler geçirmek anlamına gelir.

Rüyada kazak görmek geleneksel değerlere, yaygın inançlara karşı gelmek, reddetmek anlamı taşır, bakınız rüyada kazak görmek sayfası.

Sonuç olarak rüyanız ailenizle birlikte mutlu güzel günler yaşama imkanınız varken, geleneksel değerlere, yaygın inançlara karşı gelerek hem kendinizi hem ailenizi üzdüğünüzü, sıkıntıya soktuğunuzu işaret etmektedir.

“Rüyada Mavi Kazak Görmek” için bir yanıt

Rüyada kazak giymek
Merhaba oncelikle sunu soyleyeyim, sevgilimle aramiz bozuk ve ruyamda sevgilimin is yerindeyiz, onun odasini ariyorum, zor bela buluyorum, karsilikli oturuyoruz. Sonra bir bakiyorum onun ustunde saks mavisi bogazli bir kazak, benimde ustumde ayni model kirmizi bogazli bir kazak var. Ben diyorumki insan mutsuzken uyurmus, sonra sevgilim yuzunde hafif bir tebessumle uyukluyor ama uyanikmis aslinda. Sevgilimi hep surati asik goruyorum genelde ruyalarimda. Bekar, uzgun, tekniker ama issiz ,yas 30.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir