Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Mayo İle Balık Satmak

Rüyada mavi mayo ile balık sattığını görmek neye işaret eder?

Merhaba, 21 yaşında ailemden ayrı okumakta olan bekar bir kadınım, bu gün çok ilginç bir rüya gördüm izninizle anlatıp yorum almak istiyorum. İlk önce babamın evindeyim, (babam plastik yoğurt kabı gibi kapları hiç atmaz bir dolapta biriktirir). Eve bir yabancı adam geliyor, “evde kap var mı” gibi soruyor. Çok istemiyorum bulmasını ama dolabı açıp boş kapları görüyor. Benim çok sevdiğim uzun siyah saçlarım var. “Madem bu kadar çok boş kap var, saçın da uzun, saçının içinde balık yetiştirip sat” diyor.

Kabul ediyorum, balık yumurtalarını saç tellerime yerleştiriyor ve saçımın içinde balıklar büyüyor. Balıklar büyüyünce onları satmaya gidiyorum. Satmak için saçlarımı kısa kesmem gerekeceğini düşünüp üzülüyorum ama artık geri dönüş yok diyerek çok üzülmemeye karar verip devam ediyorum.

Saçlarım kısalmış ve sarıya boyanmış, balıklar beyaz, kahverengi ve altın rengi çizgili büyük, güzel midyelere dönüşmüş şekilde saçımın içinde duruyorlar. Sokakta mavi bir tek parça mayo giydiğimi fark ediyorum, utanıp altıma bir etek almak istiyorum. Mağazaya giriyorum, sarı, kırmızı ve siyah tülden 3 katlı bir etek alıyorum ama bakıyorum yol param bile yok. Bu sırada yakın bir erkek arkadaşımı (aramızda bir şey olmayan eski bir arkadaş) görüyorum, rahatlıyorum ondan borç alırım diyerek. Beni alıp balık satacağımız yere götürüyor minibüs ile.
(Aslında yazlık bir yerdeyiz, erkek mağaza satıcısı da mayo ile geziyor)

Minibüsten indiğimizde üstümdeki eteğin tek kat beyaz bir tüle dönüştüğünü fark ediyorum. Mavi mayo ve transparan beyaz etekle kaldığım için utanıyorum, ama eteği ters yüz edince tekrar sarı, kırmızı, siyah 3 katlı eteğe dönüşüyor ve rahatlıyorum. Burada uyanıyorum.

Rüyada mavi mayoyla balık satmak tabiri

Merhaba, bu çok ilginç rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanın unsurları yabancı adam, yoğurt kabı, uzun siyah saç, balık yetiştirmek, balık satmak, saçının sarı olduğunu görmek, saçını kestirmek, mavi mayo, mayo ile dolaşmak, etek almak, etek giymek, transparan kıyafet olup bunlar senaryoyu zenginleştirici rol oynamaktadır.

Rüyanız, şu anda henüz tanımadığınız bir adamın vesilesi ile hayatınızda bolluk, bereket dolu, şanslı olacağınız bir döneme gireceğinizi bu dönemde sizi çok şaşırtacak deneyimler yaşayacağınızı bildirin güzel bir rüyadır.

“Rüyada Mavi Mayo İle Balık Satmak” için 2 yanıt

Merhaba sayin ilgili. Öncelikle rüya yorumlarimi sadece sizin sitenizden takip ettiğimi belirtmek isterim, güvenilir olduğuna inanıyorum. Rüyamda ise üzerimde daha önce hiç bir yerde görmediğim mavi tonlarda çok güzel bir elbise vardı, geniş uzun etekli işlemeli bir elbise. Rüyamda aynaya bakıp ‘çok güzel bir elbise’ diyordum içimden. Beyaz büyük bir magazadaydim, bir katı güzellik merkezi alt katlarda evler vardı. Mağaza tıklım tıklım dolu, her yerde sıra var, sıradaki kadınlarla tartışıyoruz ama ağız dalaşı,öyle büyük kavga yok. Sonra herkes susuyor zaten, mağazada alış veriş yapmak için dolaniyorum, üzerimde o elbise ile. Harika eşyalar vardı, gumusler falan. Yorumlarsaniz sevinirim, teşekkür ederim.. kadin..34 yas..bekar..issiz ogretmen

Nimet Merhaba, rüyada gördüğün üzerindeki mavi elbise aslında sizin gerçek hayatta uyumlu, iç huzuru bulmuş, hoşgörülü biri olduğunuzu anlatırken öte yandan da sevecen tavırlarınızın çevrenizdeki insanlar tarafında takdirle karşılandığını anlatmaktadır. Bu konuda mavi elbise giymek sayfası da ilginizi çekebilir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise büyük ihtimalle şu anda küs olduğunuz biriyle barışmaya ve aydınlık günlere işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir