Rüyada Mavi Önlük Giymek

Rüyada mavi önlük giymek neye çıkar?

25 bayan bekar calismiyorum. Merhaba evlilik ile ilgili istihareye yattım, bir rüya gördüm ama bununla ilgili olup olmadığını bilmiyorum. Rüyamda ilkokul ve orta öğrenim görmüş olduğum eski okulumdayım, bahçede bir çok öğrenci var. Öğrenciler çifterli sıraya giriyorlar, bende kendi sınıfımın bulunduğu sıraya giriyorum. 2. 3. ya da 4. sıradayım.

Sonra bizim sınıfımıza bir başka tarafa gitmemiz gerektiği söyleniyor ve bizde okulun bahçesinde dönüyoruz, nereye gitmemiz gerektiğini bilmiyoruz. Rüyada sınıf arkadaşlarımı ilkokuldaki gibi küçük halleriyle görüyorum, gerçekte onları ilkokuldan beri görmüyorum. Rüyada mavi önlükler giymişler.

Birden kendimi amcamın evinde görüyorum, evde ben ve bir kız arkadaşım yaşıyormuşuz. Ben bir koltuğun üzerinde uyuyorum. Arkadaşım kahvaltı hazırlamış yemiş ve gitmiş. Bana da kahvaltı hazırlamış. Masanın üzerinde 2 bardak çay görüyorum, sonra kapı zili çalıyor ve ben uyanıp kapıyı açıyorum. Dedem gelmiş içeri giriyor, sonra ben mutfağa gidiyorum, orada sucuk pişiyor,  dedem sucuğu tabağa koyuyor, öyle uyandım. Biraz karışık oldu kusura bakmayın, şimdiden teşekkür ederim, yorumlarınız için.

Rüyada mavi önlük giymek yorumu

Seher merhaba, görmüş olduğun rüyanın bir ana teması yok, bu durum bu rüyanın bir mesaj vermediğini, sadece kafanın bazı nedenlerle karışık olduğunu yansıtır. Rüyada dikkat çeken en önemli ayrıtılar rüyada eski okulunu görmek ve okulda gördüğün mavi önlük giymiş öğrencilerdir.

Rüyada eski okulunu görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada eski okulu görmek veya bitirmiş olduğu halde okula devam ettiğini görmek rüyayı gören insanın uyanık yaşamında kişinin önemli bir gelişim yaşadığını ve / veya değişim içinde olduğunu gösterir, öte yandan da bu elde ilerlemenin farkında olmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada mavi önlük görmek rüya sahibinin büyük bir memnuniyet ya da iç huzuru yaşadığını gösterir. Önlük görmek veya önlük giymek konularında rüyada önlük görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*