Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Renkli Süs Balığı Görmek

Rüyada mavi renkli süs balığı nedir?

Rüyamda teyzemin yeni evine gidiyoruz. Önce teyzemde sürekli olduğu da bildiğim çikolatalardan yiyorum ve 2 oğlumla birlikte evi geziyoruz. Ev çok büyük, ferah ve temiz. Bahçesinde 2 adet havuz var birinde çoğu mavi renkli ve süs balığı olmasına rağmen çok iri olan epey balık var.

Diğer havuzda ise küçük ve sayamadığım kadar balık vardı. Küçük oğlum, küçük havuza balıkların içine giriyor ve bir şey olur endişesi ile hemen oradan çıkarıyorum. Diğer oğlumu da girmemesi için engelliyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 25 yaşında evli bayanım.

Rüyada mavi renkli süs balığı görmek tabiri

Rüyada çikolata yemek, çikolata yediğini görmek gerçek yaşamınızda duygularınızın mantığınızdan önde gittiğini, duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada ev görmek konusunda detaylı bilgiyi ev adresinde inceleyebilirsiniz.

Rüyada havuz görmek genellikle bakılan, görülen havuzun niteliği ile yorumlanır. Detaylar havuz sayfasında incelenebilir. Rüyada süs balıkları görmek zenginlik, başarı ve keyifli maceraları ifade eder. Balıkların mavi renkli olması bazı önemli duygusal gelişmeleri ya da değerli bilgileri temsil edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir