Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Renkli Yapay Gül

Rüyada mavi renk yapay gül görmek nedir?

Rüyamda bomboş bir arazide gidiyorum, yol kenarında bir sürü mavi renkte gerçek gibi duran çok güzel yapay güller var, abimle beraber o güllerin hepsini topluyoruz. Ne anlama geliyor? çok merak ediyorum yayınlarsanız sevinirim. Ana unsurlar : mavi renk, mavi güller, yapay güller, gül toplamak, bomboş arazi.

Rüyada mavi renkli yapay gül görmek tabiri

Rüyada gül koparmak hüzün, üzüntü ifade eder. Ancak güllerin yapma gül olması bu üzüntünün hafif, hemen geçecek bir üzüntü olabileceğini işaret eder. Gül konusunda detaylı açıklamaları gül rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Mavi Renkli Yapay Gül” için 2 yanıt

Merhaba ben 26 yaşındayım, rüyamda bir köydeyim, belkide orası menzildi tam hatırlayamıyorum, ancak bir evde camın arkasndaydım, gavs hz. camın arkasından izliyordum, oda karşı camda etrafa bakıyorudu, sonra benim baktığımı gördü ve onu izlediğim için bana baktığını gördüm çok üzüldüm, rüyamda saatlerce gözyaşı döktüm, baktığım ve onu kızdırdığım için hıçkıra hıçkıra ağlıyordum, daha sonra akşam olmuştu kendi evimdeydim, annemi gördüm ve anneme hatmeyi nerede yaptıklarını sordum, çok ağladığımı bu yüzden hatmeye katılamadığımı söyledim, o sırada bir kapta pirinç olan bir harç karıştırıyordum, evde evlenmek istediğim yürüme engelli arkadaşım vardı, ona yemek olarak onu verdim yemesi için.

Sonra uyandım ve tekrar uyuduğumda çalıştığım yerin başhekimini yanında bir arkadaşıyla gördüm, bana “hadi kızım” dedi ve ben başhekimlik koridoruna doğru koşuyordum, elimde mavi açmış taze gül vardı onu masaya bıraktım, sonra uyandım. Anlayamadım gördüğüm rüyanın tabirini. İlişkimde çok mutluyum, arkadaşım yürüme engelli evlenmek istiyoruz ama ailemden çekiniyoruz durumundan dolayı vermezse diye sadece. Genel olarakta hayatımdan çok memnunum ve çok şükür mutluyum, rüyamı yorumlayabilirseniz çok memnun olurum çok teşekkürler şimdiden. 26, Kadın, flört, sekreter.

Rüyada köyde olmanız şehir yaşamının acımasız şartlarından bıktığınızı, yorulduğunu simgelerken Gavsı görmeniz ise gerçek hayatta sizin korunan, iyi bir insan olduğunuzu göstermekte ve bu yorgunluğu üzerinden atmak için size yardım etmek isteyen sadık dostlarınız olduğunu ifade etmektedir. Rüyada pirinç görülmesi iyidir, rüyayı görenin zengin olacağına işaret eder. Hayırlı mal, mülk, paradır. Başarı ve dostluklara işarettir. Mal ve para sahibi olmaya işarettir. başarının ve güzel dostlukların ispatıdır.
Rüyanın ikinci bölümünde gördüğün mavi gül çok büyük bir iç huzuru işaret eder. Bu bir hatadan dönmek, bir tartışmayı tatlıya bağlamak veya bir günahtan uzaklaşmak sonunda elde edilecek iç huzuru gösterir. Bakınız gül rüya tabiri sayfası.
Sonuç olarak rüyanızdaki tüm unsurlar hep iyiye, güzele ve hayırlı gelişmelre işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir