Kategoriler
Renkler

Rüyada Mavi Yolculuk Görmek

Rüyada mavi yolculuğa çıkmak neye işarettir?

Rüyamda eski sevgilim ile mavi yolculuğa katılmışız ve dönmüşüz, dönüşte yattan inip onun evine gitmiştik, ailem ve ben eski sevgilime gözlük almışım ve verdim, yanımda oturuyordu, eski sevgilim bağdaş kurmuştu. Eski sevgilim dışarı gitti ve bir daha yanımıza gelmedi.

Eski sevgilimin abisi önceden sevgili olduğumuzu biliyordu ve bana “sen bu yüzle nasıl gelirsin buraya” dedi, ben şaşırmıştım bir şey demedim. Eski sevgilimin anne ve babası bana “gelinim” diye hitap ediyorlardı, ben ve ailem bir cevap vermiyorduk. Misafirlikten gittik ana yola bir kaç sandalye çektik dedemin kardeşi ve ailemle oturduk konuştuk ve rüya bitti, bu arada ev eski sevgilimin evi değilmiş, yengemin eviymiş. Lütfen yorumu çabuk yazın.

Rüyada mavi yolculuk görmek yorumu

Nefise selam, rüyanızın ana teması eski sevgilinizdir çünkü tüm olaylar onun etrafında gelişiyor. Lütfen önce eski sevdiğini görmek sayfasını dikkatlice inceleyin.

Rüyada mavi yolculuk görmek rüyayı gören kişinin şu anda bulunduğu ortamda yaşadıklarından aşırı derecede sıkılmış olduğunu, bu ortamdan kaçmak, bir süre uzaklaşmak, kafasını dinlemek istediği temsil eder. Rüyasında mavi yolculuğa çıkmak rüya sahibinin şu anda gerçek hayatında neredeyse ucu ucuna geçindiğini, maddi olarak rahat olmadığını ancak tüm bu olumsuz durumlara, sınırlı imkanlara rağmen kendini geliştirmek, hayatta ilerlemek için ciddi bir mücadele verdiğini ve sonunda bu mücadeleyi kazanacağına işaret eder. Mavi yolculuğa katılmak, mavi yolculuğa katıldığını görmek terimleri de aynı anlamları taşır. Rüyada mavi yolculuktan dönmek kişinin hayatını daha iyi standarda taşımak için mücadele ederken hata yapmaması gerektiğine, ilerleyeceğim derken elindeki kaybetmemesi gerektiğine ve sizin uyanık hayatta yanlış bir şey yapmanızı bekleyen birileri olduğunu akıldan çıkarmamaya işaret eder.

Rüyada gözlük almak ön sezilerine daha fazla güvenmek gerektiğine işaret eder. Bu sayede kimi şeyleri daha önceden fark edebileceksiniz mesajı verir. Rüyada birine gözlük hediye etmek gözlük hediye ettiğiniz kişinin hakkınızda görmesini, bilmesini ya da fark etmesini istediğiniz, beklediğiniz bir şey olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir