Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada maydanoz görmek ne demektir?

Rüyamda sevdiğim ama şu ayrı olduğum erkek arkadaşımla el ele yeşillik, bostan gibi yerlerde geziyoruz, bir bahçenin yanından geçerken nur yüzlü bir nine bize gülümsedi ve “maşallah, birbirinize ne güzel yakışmışsınız, Allah ayırmasın” dedi ve topladığı taptaze maydanozdan bize bir bağ verdi. İçin ısınmıştı, kendimi çok mutlu hissettim, bunun manası nedir?

Rüyada maydanoz görmek neye yorumlanır?

Rüyada maydanoz görmek başarıyı temsil eder. Kişisel başarılar çevreniz tarafından takdir edilecek anlamını taşır. Rüyasında maydanoz toplamak, topladığını gören kişi başladığı yeni bir veya projeden alnının akıyla, başarılı bir şekilde çıkacağını belirtir.

Rüyada maydanoz yemek arıtma simgeler. Sizin olumsuz şeylerden ve bunların yarattığı ağırlıktan kendinizi kurtarmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada maydanoz teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bu sayfada maydanoz Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

Rüyada maydanoz görmek İslami rüya açıklaması ( yorum bize ait değildir. internetten derlenmiştir. )

Maydanoz, her zaman hayra delalet eder. Eğer sararmış ve solmuş ise, sonu iyiliğe dönüşecek hafif bir hastalığa işarettir. Bir rivayete göre, yemek içinde pişmiş maydanoz görmek, sağlığa; hasta için şifaya; çiğ maydanoz yemek, eşinden hayır göreceğine işarettir.
Rüyada maydanoz tohumu yemek, sağlığa ve iyiliğe işaret eder. Ebu Sait El- Vaiz’e göre; herhangi yenir bir şeyin tohumunu rüyada görmek, gerek meyve gerek sebze olsun eğer tatlılardan ise, hayır ve menfaate; acılardan ise ilaca ve bir rivayete göre de hastalığa; ekşilerden ise, rahatsızlığa; eğer yenilmez fakat ziraatte kullanılan cinslerden ise mal ve nimete; hem yenir, hem de faydalanır cinsten ise, hay ır, menfaat, bereket ve kazanca delalet eder. Bazılarına göre, herhangi bir tohum görmek zorluk ve meşakkatle yorumlanır. Rüyada maydanoz görmek, her zamanda ve her suretle hayra delâlet eder. Sararmış ve solmuş maydanoz görmek, hafif bir hastalık ile tabir olunur. Pişmiş maydanoz yediğini görmek, sıhhat ve bedenin afiyetine, hasta için şifa bulmaya delâlet eder. Rüyada çiğ maydanoz yediğini görmek, bir kadından hayır ve menfaat görmeğe işarettir. Ancak küfran ile mukabele edeceğinden bu hayrın devamı az bir zaman içindir.

“Rüyada Maydanoz Görmek” için 3 yanıt

Rüyada maydanoz yemek

Rüyamda bolca maydonoz yediğimi gördüm ama bir yandan da yediğim maydanozları ağzımdan geri çıkartıyorum, maydonozların rengi yeşil idi.

33 yaşında evli bayanım.

Sevcan

Rüyada maydanoz yemek arıtma simgeler. Sizin olumsuz şeylerden ve bunların yarattığı ağırlıktan kendinizi kurtarmanız gerektiğini ifade eder.

Yediğiniz maydanozları çıkarmanız ise bir pişmanlığı işaret etmekte, bu pişmanlık veren durumdan kurtulduktan sonra rahata ereceğinizi göstermektedir.

ben bekarım rüyamda 2 tane küçük saksı görüyorum bir tanesinde maydanoz yetiştiriyorum bir tanesinede kuru soğan ekiyorum maydanozlar yetişiyor ama kuru soğanı bir türlü olgunlaşmıyor sonra bir bakıyorm havada temiz ve güzel kuru soğan bir tane sonra uyandım şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir